باشگاه استقلال با دو بازیکن اهل کشور بوسنی و هرزگوین وارد مذاکره شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه استقلال برای نقل‌وانتقالات تابستانی با دو بازیکن اهل کشور بوسنی و هرزگوین که در پست وینگر و مهاجم بازی می‌کنند، وارد مذاکره شده است. با وجود صحبت‌های صورت گرفته، به دلیل قانون جدید استفاده از بازیکن خارجی در فوتبال ایران مذاکرات نهایی نشده است. در کنار این موضوع مشخص نشدن تکلیف کادرفنی استقلال نیز مزید بر علت شده تا مذاکرات فعلاً به مرحله نهایی نرسد.

فصل گذشته سهمیه بازیکنان خارجی ۱+۵ بود اما امسال به ۱+۴ کاهش یافته است. استقلال در حال حاضر گوستاوو بلانکو، کوین یامگا، رافائل سیلوا و جلال‌الدین ماشاریپوف را به عنوان نفرات خارجی در اختیار دارد و برای اضافه کردن دو بازیکن بوسنیایی، باید یکی از بازیکنان سهمیه غیرآسیایی‌اش را کنار بگذارد. یامگا با توجه به مشکلی که برای چشمش به وجود آمده گزینه اصلی خروج از فهرست است.

نکته دیگر، سهمیه آسیایی استقلال است. منتظر محمد، هافبک عراقی که فصل گذشته به صورت قرضی برای مس رفسنجان بازی کرد، باید طبق قرارداد به استقلال بازگردد اما با توجه به حضور ماشاریپوف که سهمیه آسیایی این باشگاه محسوب می‌شود، باید دید تکلیف هافبک عراقی چه می‌شود و او رفتنی خواهد شد یا نه.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.