بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید اختلاف مدیران و بازیکنان پرسپولیس روی شکست این تیم مقابل الدحیل تاثیری نداشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وحید امیری بعد از شکست ۲ بر یک پرسپولیس مقابل الدحیل قطر در هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم. چه آنهایی که به ورزشگاه آمدند و چه آنهایی که از خانه بازی را تماشا کردند. آنها منتظر صعود تیم از مرحله گروهی بودند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. از تمام وجودم به نمایندگی از همه بازیکنان عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم اتفاقات خوبی در آینده بیفتد.

وی در پاسخ به این سوال که اصلی‌ترین مشکل پرسپولیس مقابل الدحیل چه بود، گفت: خیلی اتفاقات سخت‌تر از این هم برای ما اتفاق افتاده است. در فینال آسیا باختیم و با قدرت‌تر برگشتیم. همین جا به همه هواداران قول می‌دهم خیلی قوی‌تر برمی‌گردیم. نمی‌گذاریم دشمنان ما و کسانی که دوست ندارند این تیم در جایگاهی که می‌خواهد باشد، خوشحال شوند.

بازیکن پرسپولیس درباره شعارهای هواداران علیه بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه پرسپولیس گفت: در همه دنیا همینطور است حتی وقتی تیم‌های بزرگ دنیا بازنده می‌شوند این اتفاقات می‌افتد. بچه‌های ما واقعاً تمام وجودشان را گذاشتند و کم نگذاشتند. بالاخره اتفاقات فوتبال است. هواداری که در این سرما آمده ناراحت می‌شود. امیدوارم این ناراحتی‌شان را همین‌جا تخلیه کنند و به محیط خانواده‌شان و دوستان‌شان نرسد.

وی با اشاره به ناراحتی بازیکنان پرسپولیس گفت: شما شک نکنید همین بازیکنانی که امروز در زمین بودند فردا و روزهای بعد خیلی به این بازی فکر می‌کنند. به این قضیه شک نکنید، بازیکنان ما ۴ روز دیگر بازی دارند و خیلی قوی‌تر باز می‌گردند.

بازیکن مصدوم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند به دربی برسد، گفت: مشغول تلاش هستم تا به دربی برسم.

امیری در مورد علت باخت پرسپولیس مقابل الدحیل، عنوان کرد: فوتبال است و ما خیلی موقعیت داشتیم.

بازیکن پرسپولیس درباره درگیری بعضی هواداران، تصریح کرد: هواداران ناراحت بودند. اتفاق خاصی که قرار نیست بیفتد و دعوا که نیست. ناراحتی‌شان به حق است و از شرایط تیم ناراحت بودند. اینجا پرسپولیس است و کسی حقی ندارد جز به پیروزی پرسپولیس فکر کند. باور کنید وقتی نتیجه بازی مساوی می شود، ما ناراحت می شویم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم راجع‌به تاثیر اختلاف مدیران و بازیکنان همچنین نتایج هفت هفته اخیر سرخ‌پوشان بعد از صدور بیانیه بازیکنان علیه درویش، گفت: تقریبا بازیکنان ما دو یا سه ماهی است که درگیر سرماخوردگی یا مصدومیت هستند. امروز روی نیمکت خودمان کسی را نداشتیم و مهدی احمدی که تا حالا بازی نکرده بود در چه بازی حساسی ۱۰ دقیقه بازی کرد. این مسائل نشان می‌دهد که همه این اتفاقات برای باشگاه ما می‌افتد. البته برای باشگاه‌های بزرگ دنیا اتفاق می افتاد.

بازیکن پرسپولیس در پاسخ دوباره به سوال تسنیم درباره اختلاف بین مدیر و بازیکنان پرسپولیس به عنوان عامل اصلی شکست شاگردان گل‌محمدی، گفت: نه، اصلاً! شک نکنید اینطور نیست.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )