رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تأکید کرد هنوز برای انتخاب داوران دربی فینال جام حذفی فوتبال به جمع‌بندی نرسیده‌اند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تأکید کرد هنوز برای انتخاب داوران دربی فینال جام حذفی فوتبال به جمع‌بندی نرسیده‌اند. خداداد افشاریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره انتخاب داور فینال جام حذفی فوتبال بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: باور کنید هنوز درباره انتخاب داور به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم. قرار است امشب یا فردا جلسه‌ای را برگزار کرده و به جمع‌بندی برسیم.

وی افزود: کمیته داوران، شخص مهدی تاج، سازمان لیگ و ... دنبال این هستند که قضاوت دربی هم ما را خوشحال کند و هم تیم‌ها را و عدالت رعایت شود. نمی‌خواهیم پس از دربی سرمان پایین باشد، چون هر اشتباهی از سوی داور، اولین آسیبش به من وارد می‌شود و سپس به تیم داوری. بنابراین دوست داریم در دربی فینال جام حذفی، حق به حقدار برسد و شاهد بازی خوبی باشیم که هم دو تیم آرامش داشته باشند و هم تیم داوری.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد بحث انتخاب داور خارجی برای دربی تصریح کرد: مطمئن باشید داوری غیر از داوران ایرانی در دربی قضاوت نخواهد کرد.

افشاریان راجع به شانس بیشتر بیژن حیدری و اشکان خورشیدی برای قضاوت در دربی ۱۰۱ گفت: همانطور که گفتم هنوز برای انتخاب داور به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم. ممکن است یکی دو نفر دیگر هم جزو گزینه‌ها باشند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.