وقوع یک حادثه در حین عملیات عمرانی مربوط به نوسازی ورزشگاه خانگی تیم فوتبال رئال مادرید، باعث ایجاد اختلال در زندگی روزمره گروهی از مردم پایتخت اسپانیا شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برنامه‌های جاه‌طلبانه فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید برای تبدیل کردن ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به بهترین و مدرن‌ترین ورزشگاه جهان که پیش از این درباره‌اش حرف و حدیث‌های فراوانی وجود داشت، اکنون حادثه‌ساز شده است.

طبق اعلام رسانه‌های محلی در جریان عملیات گودبرداری ساخت پارکینگ زیرزمینی برای ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در محله چامارتین مادرید، یکی از خطوط لوله اصلی انتقال گاز شهر دچار نشتی شدید می‌شود؛ به طوری که بوی گاز در خیابان‌های اطراف ورزشگاه کاملاً استشمام شده است.

این اتفاق و نگرانی از انفجار نه تنها باعث توقف در عملیات عمرانی شد، بلکه منجر به مسدود شدن خیابان‌های منتهی به ورزشگاه برنابئو شد که برای چندین ساعت در عبور و مرور مردم اختلال ایجاد کرد. علاوه بر این، قطارهای خط مترویی که ایستگاه برنابئو در آن واقع شده نیز مجبور به توقف و جابجایی مسافران دچار مشکل شد.

در پی وقوع این اتفاق نیروهای امدادی و آتش‌نشان در محل حاضر شدند اما گویا آنها مسئولیت ترمیم خط لوله گاز را برعهده شرکت پیمانکار پروژه ساخت پارکینگ زیرزمینی گذاشته‌اند.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.