هافبک آلمانی رئال مادرید تصمیم گرفته قراردادش را با رئال مادرید تمدید نکند و پس از یورو ۲۰۲۴ کفش‌هایش را خواهد آویخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تونی کروس که قرارداد فعلی‌‌اش با باشگاه رئال مادرید در پایان ماه ژوئن به پایان خواهد رسید؛ با وجود اینکه پیش از این گفته می‌شد برای تمدید یک ساله قراردادش با این باشگاه لالیگایی به توافق رسیده، حالا با اعلام رسمی باشگاه رئال مادرید تصمیم گرفته در پایان قرارداد فعلی‌اش و پس از همراهی تیم ملی فوتبال آلمان در مسابقات یورو ۲۰۲۴، کفش‌هایش را به طور رسمی بیاویزد.

هافبک ۳۴ ساله رئال مادرید با انتشار پیامی در حساب کاربری رسمی خود نوشت: «۱۷ جولای ۲۰۱۴ روز حضور من در رئال مادرید، روزی که زندگی مرا تغییر داد؛ زندگی‌ام به عنوان یک فوتبالیست و البته به ویژه زندگی فردی‌ام. این شروع فصل جدیدی در بزرگترین باشگاه جهان بود. پس از ۱۰ سال در پایان فصل جاری، این فصل از زندگی‌ام به پایان می‌رسد»

در ادامه پیام وی آمده است: «هرگز آن دوران موفق چشم‌نواز را فراموش نخواهم کرد! به ویژه از همه کسانی که با قلبی باز از من استقبال کردند و به من اعتماد کردند، تشکر می‌کنم. به خصوص مایلم از شما مادریدیستای عزیز به خاطر محبتی که از روز اول تا آخرین روز به من نشان دادید، تشکر کنم. در عین حال این تصمیم به این معنی است که دوران حرفه‌ای من به عنوان یک فوتبالیست فعال در تابستان امسال پس از مسابقات یورو (یورو ۲۰۲۴) به پایان خواهد رسید».

در بخش پایانی پیام کروس می‌خوانید: «همان‌طور که همیشه گفته‌ام، رئال مادرید آخرین باشگاه من است و خواهد بود. خوشحال و مفتخرم که در ذهنم زمان مناسبی برای تصمیم‌گیری یافتم و توانستم آن را خودم انتخاب کنم. جاه‌طلبی من همیشه این بود که کارم را در اوج سطح عملکردم به پایان برسانم. از این به بعد فقط یک فکر اصلی وجود دارد و آن کسب پانزدهمین قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان است. هالا مادرید».

کروس ۳۴ ساله که در سال ۲۰۱۴ از بایرن مونیخ جدا شد و به رئال مادرید پیوست، تاکنون در ۴۶۳ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۲۸ گل زده و ۹۸ پاس گل را از خود برجای گذاشته است. او در این مدت به کهکشانی‌ها برای کسب ۲۱ جام مختلف کمک کرده است که از آن جمله می‌توان به چهار قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.