هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: تیم ما را ول کرده‌اند و نه مسئولان رده‌بالا پیگیر هستند و نه مدیریت جدید تلاش می‌کند یا این تلاش کافی نیست.

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: تیم ما را ول کرده‌اند و نه مسئولان رده‌بالا پیگیر هستند و نه مدیریت جدید تلاش می‌کند یا این تلاش کافی نیست. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روزبه چشمی پس از برتری ۲ بر صفر استقلال مقابل ذوب‌‌آهن، با بیان اینکه این یک برد خوب هم به‌لحاظ نتیجه و هم نوع بازی بود، درباره شرایط اخیر استقلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت: راجع به اتفاق اخیر باید کمی به عقب‌تر برگردیم. وقتی سال قبل قهرمان شدیم و امسال هم صدر جدول بودیم، چرا تیم مدیریتی را عوض کردند؟! اگر مدیریت را عوض می‌کنید، پس باید از مدیریت جدید حمایت کنید. اگر مدیریت قبلی کارش را خوب انجام داده است، باید برای تغییر آن دلیل بیاورید. قبلاً چهار پنج مدیرعامل در طول دوران حضورم در استقلال عوض شده‌اند که هر کدام یک دلیلی داشته است، یعنی بدون دلیل جابه‌جا نشده‌اند و مسئولان جدید باید دلیل این تغییر آخر را بگویند. نکته دیگر اینکه مدیریت جدید آورده‌اند و حمایت نمی‌کنند، کلاً تیم ما را ول کرده‌اند و نه مسئولان رده‌بالا پیگیر هستند و نه مدیریت جدید تلاش می‌کند یا این تلاش کافی نیست.

وی افزود: این‌که دنبال مقصر در تیم ما می‌گردند، باید بگویم که این بازیکنان نه‌تنها مقصر نیستند، بلکه باید از آنها تشکر نیز شود، چون سه چهار ماه پول نگرفته‌اند. آنها بعد از عید هم یک بار راجع به پول خودشان نپرسیدند و فقط پیگیر برنامه بدهی استراماچونی بودند، چرا باید بازیکن به این چیز فکر کند؟ مگر یک بازیکن هم باید مدیرعامل باشد، هم هیئت مدیره باشد، هم بازی کند و هم در زمان برد و باخت زیر فشار قرار بگیرد؟ بازیکن ما سه چهار ماه است پول نگرفته است، فقط پیگیری کار استراماچونی است و همه هم بی‌خبریم.

وی در واکنش به اینکه گفته شد پول استراماچونی جور شده است، ولی بازیکنان گفته‌اند که پول آنها را بدهند، عنوان کرد: اصلاً چنین چیزی نیست، بازیکنان پیگیر پول استراماچونی هستند و پیگیر پول خودشان نشده‌اند، در حالی که نباید این‌گونه باشد. اگر استقلال خصوصی است، آن شخص (مالک باشگاه) باید جواب بدهد، اگر هم دولتی است، دولت باید کاری کند. نمی‌دانیم به چه‌کسی بگوییم، نمی‌دانیم چه در این باشگاه می‌گذرد. زمانی که به سپاهان در لیگ و به تراکتور در جام حذفی را باختیم، انتقاد کردند. آنها الآن کجا هستند و قدم مثبت‌شان در این باشگاه چه بوده است؟

چشمی درباره اینکه پول‌های به‌دست‌آمده در استقلال در کجا صرف شده است، گفت: باید اینها را به همه بگویند، اصلاً نمی‌دانیم چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. این‌که بازیکنان دنبال پول خودشان باشد، نرمال است. آنها پس از چند ماه پول نگرفتن یک استوری گذاشتند. همه ما مشکل داریم و شب عید بدون پول رفتیم، این‌جوری نمی‌شود که چون قرارداد یک نفر زیاد است، پس مشکلی ندارد، آن یک نفر هم براساس آن قرارداد زندگی می‌کند.

وی در واکنش به استفاده بازیکنان استقلال از اسنپ اظهار داشت: خیلی از بچه‌ها این کار را کردند، باید جواب بدهند که چرا جابه‌جا کردند و اگر الآن کارها درست انجام نمی‌شود، حمایت نمی‌شود یا تیم مدیریتی تلاش نمی‌کند؟ اگر این اتفاق برای تیم‌های دیگر نیز رخ می‌داد، همین‌گونه در سکوت قرار می‌گرفت و بازیکن باید درگیرش می‌شد؟ ما در باشگاه هیئت مدیره و مدیرعامل داریم، بالاتر از آن مسئولان وزارت هستند و بالاتر هم هست، باید جواب بدهند.

چشمی در پایان گفت: از بازیکنان تشکر می‌کنم، و خواهش می‌کنم که بازیکنان را مقصر نکنید، آنها تا آخر فصل تلاش می‌کنند. تو را به خدا قسم، تکلیف این بدهی را مشخص کنید. این تیم نباید حذف شود.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )