مربی تیم ملی کشورمان ابراز امیدواری کرد که این تیم با سرمربیگری امیر قلعه‌نویی، به چندین دهه حسرت فوتبال‌دوستان ایرانی برای ایستادن در قله آسیا خاتمه بدهد.

مربی تیم ملی کشورمان ابراز امیدواری کرد که این تیم با سرمربیگری امیر قلعه‌نویی، به چندین دهه حسرت فوتبال‌دوستان ایرانی برای ایستادن در قله آسیا خاتمه بدهد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آندرانیک تیموریان پس از پیروزی ۲ بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کنیا اظهار داشت: تیم ملی به‌خاطر عملکردی که مقابل روسیه ارائه کرد، در نیمه اول شرایط مطلوبی نداشت و در نیمه دوم خیلی بهتر بازی کردیم. امیدوارم برنامه‌های کادر فنی و فدراسیون فوتبال به‌سمت خوبی برود و طلسم چندین‌ساله را در جام ملت‌های آسیا بشکنیم.

وی در مورد آغاز دوران مربیگری خود در تیم ملی ایران تصریح کرد: من سال‌ها برای این مملکت بازی کردم و افتخار می‌کنم اولین دوره مربیگری خودم را در تیم ملی ایران استارت زدم، امیدوارم که از لحاظ اخلاقی و ورزشی به بازیکنان تیم ملی کمک کنم.

مربی تیم ملی ایران درخصوص رابطه خودش با ملی‌پوشان گفت: رابطه ما دوستانه و مسالمت‌آمیز است، در شرایط تمرینی با بازیکنان دوست هستیم، اما در روز مسابقه همه بازیکنان باید تمرکز کامل داشته باشند تا نتیجه خوبی بگیریم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )