مهاجم پیشین استقلال با اشاره به قضاوت داور دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس گفت: دوباره اتفاقات سال‌های گذشته در حال رخ دادن است.

مهاجم پیشین استقلال با اشاره به قضاوت داور دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس گفت: دوباره اتفاقات سال‌های گذشته در حال رخ دادن است. امین منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری ۳ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: این تیم در حال شکل گرفتن بوده و نزدیک به چیزی شده است که هواداران مدنظر دارند. استقلال با فوتبال مالکانه و زوج‌سازی توانست موقعیت‌های خوبی خلق کند. آبی‌پوشان در بازی‌های گذشته هم خوب بودند و فقط توپ‌ها وارد دروازه نشدند. استقلال برابر برخی تیم‌ها که بسته بازی کردند، نتوانست با خلق موقعیت به گل برسد. اگر چه بسته بازی کردن تیم‌ها بهانه خوبی نیست و باید موقعیت‌ها تبدیل به گل شود. اگر استقلال دیرتر به گل می‌رسید، شاید به مشکل می‌خورد.

وی با بیان اینکه استقلال می‌تواند مدعی اصلی قهرمانی باشد، تصریح کرد: اگر فشارهای بیرونی نباشد، استقلال باز هم شانس اول قهرمانی خواهد بود. داوری‌ها اصلاً جالب نیست. در بازی نفت مسجدسلیمان - پرسپولیس، اشتباهات داوری تأثیرگذار بود. کارشناسان باید نظر بدهند اما مگر می‌شود مشابه صحنه پنالتی پرسپولیس برای نفت اتفاق بیفتد و داور پنالتی نگیرد، آن هم در شرایطی که بازی با تساوی یک - یک دنبال می‌شد؟! اصلاً دوست ندارم از یکسری اصطلاحات استفاده کنم اما دوباره اتفاقات سال‌های گذشته در حال رخ دادن است. این بد است و باید جلوی آن گرفته شده و نظارت بیشتری شود.

مهاجم پیشین استقلال در واکنش به برخی انتقادها از رفتار ریکاردو ساپینتو کنار خط گفت: هر مربی کاراکتر خودش را دارد. ساپینتو دوست دارد این شکلی حق تیمش را بگیرد. قرار نیست هر کسی در هر فشاری رفتار مشابهی داشته باشد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۲ )