مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو جزو هفت ستاره آسیایی است که باید در فصل پیش‌رو بازی‌شان را به دقت و از نزدیک دنبال کرد.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو جزو هفت ستاره آسیایی است که باید در فصل پیش‌رو بازی‌شان را به دقت و از نزدیک دنبال کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت شبکه تلویزیونی «ESPN» در گزارشی به قلم «گابریل تان» به معرفی هفت ستاره‌ آسیایی پرداخته که باید در فصل ۲۳-۲۰۲۲ چشم به بازی آنها دوخت. در این فهرست نام مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در کنار هیونگ‌مین سون از تاتنهام، مین جائه کیم از ناپولی، تاکومی مینامینو از موناکو، کائورو میتوما از برایتون، زیدن اقبال از منچستریونایتد و انگوین کوانگ های از پائو اف‌سی فرانسه دیده می‌شود.

در این گزارش درباره مهدی طارمی نوشته شده است: شاید بازی در پرتغال باعث شود مهدی طارمی کمتر مورد توجه قرار گیرد، اما قطعاً او را از حضور در کانون توجهات با پورتو، قهرمان فعلی لیگ برتر پرتغال دور نکرده است. طارمی که در سه فصل گذشته نامش در تیم منتخب لیگ برتر پرتغال قرار گرفته و در عین حال برنده جایزه بهترین گلزن فصل ۲۰-۲۰۱۹ شد، زمانی که هنوز بازیکن ریو آوه بود، ثابت کرد که بازیکنی برای موقعیت بزرگ است. این موضوع زمانی مشهود شد که او با یک ضربه برگردان تماشایی مقابل چلسی در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرد.

این بازیکن ۳۰ ساله به صورت مرتب نامش به برخی از باشگاه‌های بزرگ اروپایی نسبت داده می‌شود، فعلاً در پورتو مانده و همچنین به دنبال رهبری ایران در جام جهانی امسال در کنار دیگر ستاره تیم ملی ایران یعنی سردار آزمون است که در عضویت بایرلورکوزن در بوندس‌لیگا است. تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ به‌طرزی خاطره‌انگیز مقابل پرتغال به تساوی دست یافت و با شکست خفیف مقابل اسپانیا و همچنین با غلبه بر مراکش، حالا به این باور رسیده‌اند که می‌توانند در ماه نوامبر مقابل تیم‌هایی مانند انگلیس، ایالات متحده و ولز یک یا دو پیروزی به دست بیاورند».

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )