نیمه نخست دیدار تیم‌های شاهین بندر عامری و پرسپولیس با تساوی خاتمه یافت.

نیمه نخست دیدار تیم‌های شاهین بندر عامری و پرسپولیس با تساوی خاتمه یافت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌ فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر به مصاف تیم دسته دومی شاهین بندر عامری رفت که نیمه نخست این مسابقه با نتیجه تساوی یک - یک خاتمه یافت.

در این نیمه مهدی عبدی در دقیقه ۷ پرسپولیس را پیش انداخت، اما در ادامه و در دقیقه ۳۴ میلاد دریانوردی کار را برای شاهین به تساوی کشاند.

ترکیب شاهین بندر عامری:‌ غلامرضا سرتلیان، محمدرضا میمدی، محمد احمدلو، حسن خلیلی، محمد ره‌آور، امیر آبی، میلاد دریانوردی، صادق مرادزاده، عباس صفری، مهدی چاهکوتاه زاده، داوود جنه.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، فرشاد فرجی، سیدجلال حسینی، مهدی شیری، سعید آقایی، احمد نوراللهی،‌ میلاد سرلک، احسان پهلوان، علی شجاعی، عیسی آل‌کثیر و مهدی عبدی.

دقیقه ۷: اولین موقعیت پرسپولیس تبدیل به گل شد. در این صحنه ارسال تند و تیز سعید آقایی را مهدی عبدی با ضربه سر وارد دروازه شاهین کرد.

دقیقه ۳۳: چرخش و شوت مهدی عبدی با فاصله اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۴: شاهین بندر عامری دست به کار بزرگی زد و با یک حرکت ترکیبی و پاسکاری خوب، میلاد دریانوردی و با نفوذ به عمق دفاع پرسپولیس گل تساوی شاهینی‌ها را وارد دروازه پرسپولیس کرد.

دقیقه ۲+۴۵: شوت نوراللهی از زاویه بسته را دروازه‌بان شاهین به خوبی راهی کرنر کرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.