سرمربی پیشین تیم فوتبال امید ایران گفت: طارمی بعد از آقای گلی در لیگ یک به پرسپولیس پیوست اما شکوفایی و درخشش او با برانکو آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید استیلی سرمربی سابق تیم فوتبال امید ایران در گفتگو با روزنامه ابولا پرتغال در خصوص مهدی طارمی ستاره ایرانی شاغل در فوتبال اروپا اظهار داشت: زمانی که مربی شاهین بودم طارمی بازیکن این تیم بود و فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد. او سپس به لیگ یک رفت و در این مسابقات آقای گل شد.

وی اضافه کرد: طارمی بعد از آقای گلی در لیگ جذب پرسپولیس شد. واقعیت این است که دوران اوج او با حضور برانکو آغاز شد.

استیلی تاکید کرد: او در تیم ملی به دلیل سیستم دفاعی کی روش که مبتنی بر ضد حمله بود نتوانست توانایی‌هایش را بروز دهد اما جام جهانی فرصتی بسیار خوب برای او بود تا فوتبال دنیا به ظرفیت‌های فوتبالی او پی ببرد.

مربی سابق این مهاجم در خصوص پنالتی‌های فراونی که می‌گیرد بیان داشت: طارمی خیلی از گلهای خود را از نقطه پنالتی می‌زند و خیلی هم خوب با شگردی که دارد از مدافعان تیم مقابل پنالتی می‌گیرد. این هنری است که طارمی دارد.

وی بیان داشت: طارمی در مسیر درستی برای موفقیت قرار گرفته و از این بابت باید خدا را شکر کرد. برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم به درستی این مسیر را ادامه دهد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )