صفحه شخصی: fmzjn123


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۸ دی ۱۳۹۳ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۹۳۱ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۴۷ ۲ ۱۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
لزومی به مبارزه با مردم نبود، اگر فقط سمت مردم می‌ایستادید. اونوقت می‌دیدی چه حمایتی از تیم می‌شد.
حدود ۱ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۴ موافق
اونوقت بیرانوند یک مصاحبه عریض و طویل داره که توش کلی از خودش و همه بازیکنها و دولت و فدراسیون تعریف کرده و آخرش گفته نصف پاداش یک بازی رو دادیم خیریه.
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۷ موافق
اولا اون آرم "ایذه تسلیت" مثل این میمونه که هیتلر با یهودیها ابراز همدردی کنه. دوما عوضیهای کثیف، دو سال تمام کل مردم همینها رو میگفتند شما همتون کتمان میکردید. الان یک دفعه همه چی خوب شد؟ یک سازمان جنایتکار یک مشت آدم کثیف تر از خودش رو آورده تا به مردم اظهار نجابت کنند.
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
خطاب به bijan36 به عنوان انسان، موظم حداقل یکبار به شما اطلاع بدم، یا متوجه می‌شید یا خیر، تصمیم با خودتون. مهم نیست که از یک مربی خوشتون بیاد یا نه، مهم نیست از یک سبک بازی خوشتون بیاد یا نه، اما اینکه مداوم یک نفر رو صرفنظر از رفتارش یا عقایدش با ذکر محل تولدش تحقیر کنید، نژادپرستی محسوب می‌شه. و باعث می‌شه تا خوانندگان (بخصوص کاربران محترم این سایت) قبل از اینکه نظرتون رو بخونند در مورد شخصیت شما فکر کنند.
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۶ موافق
خجالت بکشید با اون لوگوی "ایذه تسلیت" جنایت رو همین الان دارید عوضی تعریف میکنید وای بحال تاریخ. خود داعش تو سایت رسمی گفته ما در این حد جنایتکار نیستیم. هومن افاضلی که هم خودش و هم خانمش با کی روش اختلافات متعدد داشتند رو دعوت کرده، اونوقت انتظار داری تمجید بکنه؟ معلومه نفرات جدید دعوت نکرده برای اینکه اسکوچیچ هم نفر جدید دعوت نکرد. این تیم ملی بعد از جام ملتها هیچ تغییر خاصی نکرده. همون یک ترکیب مدام داره تکرار میشه. از سر استیصال طرف رو دو ماه به جام مونده آوردید انتظار دارید براتون جوانگرایی کنه؟ بازیکن 18 ساله دعوت کنه؟ یا از تو این لیگ بی کیفیت براتون ستاره رو کنه؟