صفحه شخصی: fmzjn123


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۸ دی ۱۳۹۳ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۷۷۳ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۴۷ ۲ ۱۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۹ روز پیش fmzjn123 در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۱ موافق
یکی رو تو ده راه نمی‌دادند سراغ کدخدا رو می‌گرفت. تو خودت صلاحیتت برای تیم ملی زیر سئواله، حالا توصیه یکی از خودت بدتر رو می‌کنی؟ به توچه که راجع به یک تیم دیگه حرف می‌زنی، کی‌روش از وقتی از ایران رفت یک کلمه حرف در مورد تیم ملی نزده، این بیشتر از تیم عمان برای ایران زر زر می‌کنه.
حدود ۱۱ روز پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
وضعیت تیم ملی و فدراسیون انقدر خراب و ناامید کننده است، که هر تغییری بهتر از این وضعیته.
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
یک زمانی خیابانی و ناظمی مدعی بودند سرمربیان برزیل و آرژانتین هرکدوم با یک چمدون پول پشت در فدراسیون صف واستادن تا با ما بازی کنند، همه چی حله فقط این کی روش نمیذاره. حالا این یکی میگه سنگال و غنا میخوان بازی کنند اما سرمربی ما برنامه داره بره فینال جام جهانی میگه نه. خجالت بکشید، واقعا فکر میکنید مردم این چرندیات رو قبول میکنند. سرمربی شما سه ساله مربی تیم ملیه یک اردوی تدارکاتی درست و حسابی برگزار نکرده. چهارتا جوون به تیم ملی دعوت نکرده ببینه اصلا تو قواره تیم هستند یا نه. این فدراسیون سه چهار ساله یک بازی دوستانه تدارک ندیده. آبروی کشور رو تو دنیا انقدر بردید حتی عراق و افغانستان هم نمیخوان تو ایران بازی کنند. کار وزارت خارجه شده یا ماله کشی گندکاریهای خودی ها یا تمدید رزرو تو هتلهای وین. خجالت بکشید.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
گفتید کی روش گرونه، سیستمش دفاعیه، بهمون فحش میده، رفتید ویلموتس رو آوردید با سه برابر قیمت به این بهانه که فوتبالمون رو تهاجمی کنه نه تنها فوتبال تهاجمی نشد بلکه دو تا باخت آورد، اوضاع رو هم چنان خراب کرد که کل فدراسیون قهوه ای شد. اسکوچیچ هم از موقعیت استفاده کرد با شارلاتان بازی به نیمکت تیم ملی رسید. گفتید مربی باسوادیه. تنها هنری که داشت این بود که تو کار بازیکنان مشکل ایجاد نکرد. خرش که از پل گذشت سریع با طارمی به مشکل خورد همتون گفتید تقصیر طارمیه. تنها تیمی که تو گروه ما در اندازه های خودمون بود و اعیار تیم رو مشخص میکرد کره جنوبی بود که به اونهم بعد از ده سال باختیم. بازم میگید مربی خوبیه. الان با این وجود هم اصرار میکنید باید تا جام جهانی بمونه. قبول، ما هم آرزوی موفقیت تیم ملی رو داریم. اما یادتون باشه تنها باری که تیم ملی تو جام جهانی 4 امتیاز آورد و سوم گروه شد، همین جام قبلی بود. تنها دوره ای که تفاضل گلمون منفی نشد هم همون دوره بود. تنها دوتا برد تو جام جهانی داشتیم (98 و 2018) که تو هردوتا دوره نقش دفاع تیم از بقیه خطوط پررنگ تر بود. هردوتا دوره ای که موفقیت نسبی داشتیم تدارکات تیم در حداکثر ممکن بود و بازیهای تدارکاتی با حساب و با دقت انتخاب شده بود. امیدوارم این جام گلهای بیشتری بزنیم و امتیازات بیشتری کسب کنیم
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
یک فرصت طلب مثل افاضلی تو مصاحبه با یک بنگاه شایعه ساز چه مزخرف دیگه ای میتونست بگه.