مدیر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز اظهارات مدیر تیم فوتبال شهر خودرو درباره مالکیت باشگاه تبریزی را تشویش اذهان اهالی فوتبال دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین‌سازی تبریز، سیدمحمدعلوی در واکنش به اظهارات مدیر تیم فوتبال شهر خودرو درباره موضوع مالکیت باشگاه ماشین‌سازی که در سایت رسمی باشگاه مذبور منتشر شده، با بیان اینکه باشگاه شهر خودرو از مجموعه‌های مورد احترام است، افزود: اظهارات نامتعارف و کاملاً بی‌مورد انتشار یافته از سوی ایشان، اسباب تعجب است.

مدیر تیم فوتبال ماشین‌سازی در ادامه افزود: با توجه به میزبانی و میهمان‌نوازی مطلوب ما از حریف و پایان بدون حاشیه بازی، اظهارنظر آقای سرآسیایی راجع به مالکیت باشگاه ماشین‌سازی به دور از اخلاق است.

علوی هدف از طرح چنین موضوعاتی را تشویش اذهان اهالی فوتبال قلمداد کرد و اظهار داشت: ایجاد شبهه در مالکیت باشگاه ماشین‌سازی موضوعی کهنه است و قبلاً بارها از سوی مدیران باشگاه اعلام شده که ماشین‌سازی دارای هیئت مدیره مجزا از هر باشگاه دیگری است و به صورت مستقل در اداره کل ثبت شرکت‌های آذربایجان شرقی به ثبت رسیده و کمیسیون ماده پنج استان نیز بر همین اساس اقدام به صدور مجوز فعالیت کرده است.

وی با اشاره به اینکه مالکیت باشگاه ماشین‌سازی در کمیته صدور مجوز حرفه‌ای نیز محرز شده است، بیان داشت: پیگیری اظهارات غیرحرفه‌ای مدیر تیم شهر خودرو را حق خود می‌دانیم و همین امروز شکایتی علیه ایشان تنظیم و به کمیته اخلاق فدراسیون فرستادیم و مستندات مربوطه را نیز به سازمان لیگ ارائه می‌کنیم.

سرآسیایی: ماهیت باشگاه ماشین‌سازی بزرگ‌ترین علامت سؤال است/ فضاسازی گسترده علیه داوران زیبا نیست

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.