وریا غفوری، مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که برخورد مسئولان باشگاه استقلال و ممانعت آنها از ورود وینفرد شفر به تمرین آبی‌پوشان درست نبوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وریا غفوری پس از برتری ۴ بر ۲ تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: همین جا به نوبه خودم به عنوان یک بازیکن از وینفرد شفر به خاطر زحماتی که در استقلال کشید، تشکر می‌کنم. واقعاً در آن مقطع زمانی که ایشان آمد تیم ما را زنده کرد. بالاخره فوتبال است و تیم استقلال هم نتیجه می‌خواهد، این نتیجه هم حاصل نشد و ایشان رفت.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا وینفرد شفر در استقلال موفق نبود، گفت: من هفته قبل در این مورد صحبت کردم و دلایل را گفتم. من که نمی‌توانم هر هفته در این مورد مصاحبه کنم!

مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال در مورد برخوردی که با وینفرد شفر صورت گرفت و او را سر تمرین آبی‌پوشان راه ندادند، خاطر نشان کرد: من در جریان نیستم، اما چیزی که ما در آن فیلم دیدیم درست نبود!

غفوری با بیان اینکه برتری پرگل مقابل استقلال خوزستان به سود آبی‌پوشان تهرانی تمام خواهد شد، تصریح کرد: این برد مقداری شرایط روحی تیم ما را درست کرد، حالا باید ببینیم در دو بازی آینده نتایج به چه صورت رقم خواهد خورد.

«برای بازیکنان استقلال مهم است که وینفرد شفر روی نیمکت بنشیند یا وریا غفوری یا شخصی دیگر؟»، وی در پاسخ به این پرسش نیز گفت: قطعاً مهم است. بازیکن دوست دارد زیر نظر مربی کار کند که دانش بالایی داشته باشد و به رشد تیم و آن بازیکن کمک کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شفر دانش فنی بالایی داشت، اظهار داشت: بالاخره شفر مربی باتجربه‌ای بود و به اندازه خود به تیم استقلال کمک کرد.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۰ )