صفحه شخصی: FromToronto


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ (حدود ۱ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۰۰ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ روز پیش FromToronto در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۰ موافق
اینو میگن یه آدم با شعور و فهمیده که در همه حال سعی می‌کنه تیمشو در حال آماده باش نگه داره ، حریفشو دست کم نمیگیره و این طرز تفکر را به یک یک شاگردانش درس میده که انگیزه بهتر شدن خودشان را با غرورهای کاذب از بین نبرند.
حدود ۳ ماه پیش FromToronto در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
دمت گرم ای مرد که تونستی با همچین فدراسیون بی نظم و ترتیب ایران رو شماره ۱ آسیا کنی. خدا می‌دونه که اگر نظم و ترتیب داشت ایران به کجا می‌رفت.
حدود ۲ ماه پیش FromToronto در مورد «این خبر» گفت: ۶۴ موافق
آقای غفوری دست شما درد نکنه که مثل یک ورزشکار حرفه ای از استادت قدر دانی کردی چه بسا که مشکلاتی اونم داشت ولی جوانمرد بودی و به خاطر روزهای خوبی که با مربیت داشتی احترام ایشان رو خواستی نگه داری
حدود ۱۴ روز پیش FromToronto در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
درود بر جوانمردی تو ای مرد مومن.
حدود ۱۰ ساعت پیش FromToronto در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
بازی با قطر را من دیدم. به طور کلی قطر حسابی ترسیده بود و کشیده بود عقب و کلمبیا همش حمله میکرد. نیمه اول خیلی خنک بود بخاطر اینکه کلمبیا عادت نداشت که با یه تیم خیلی دفاعی بازی کنه. ولی نیمه دوم کی‌روش فالکااو را آورد و روال بازی عوض شد. قطر مقابل یه تیمی بازی میکرد که از خودشون قد بلندتر بودن و میتونستن بدوند. قطری ها آخر بازی بریده بودن و کلمبیا یه گل طرفهای آخر بازی زد. کی‌روش هر چی که کم و کسری در فوتبال ایران میدید دو برابر همه چیز براش مهیا شده. بازیکنان بهتر و فدراسیون بهتر. حالا واقعا آدم سیستم کی‌روش را چه در حالت دفاعی و چه در حالت حمله ای در اوج خودش و بهتر شدن میبینه. همه میگفتن کی‌روش دفاعی بازی می‌کنه موقعی که تو ایران بود. باید اون استراتژی را برای ایران بکار میبرد برای اینکه ما هنوز هنوزها احتیاج داریم که پایه های فوتبال مان را قوی کنیم.