صفحه شخصی: Mikehammer


تیم محبوب در لیگ برتر: نفت‌تهران

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۴۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۴۲ (ببینید)
نظرات: ۱۷۸۱ (میانگین موافقان: ۱۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۲۱ ۳۳ ۲۱۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
اقای حاج رضایی شما دیگه چرا این حرف را میزنی ٬ یعنی اگر کیروش نبود و بجایش هر مربی دیگری بود مجانی کار میکرد ؟ بابا ٬ چرا ما خومان را زدیم به ان راه ؟ مستر حاج رضایی اصلاً خبر داری که وقتی تیم ملی برای بازی دوستانه رفت روسیه ٬ پول هتل و پول غذای رستوران را اقای کیروش داد و این برای تیم ملی ایران که ۳ سال است بهترین تیم اسیاست فاجعه بار است ٬ مستر حاج رضایی میدانی که چرا جیب مردم ایران تهی است ؟این به خاطر دزدی میلیاردها میلیارد دلار از بیت المال توسط اقایون و اقازادهاشون است و نه حقوق دادن به مربی تیم ملی که الحق کیروش یکه و تنها بار تمامی فوتبال ایران را بدوش کشیده و میکشد و تنها فرد مورد اطمینان مردم فوتبال دوست ایران عزیز میباشد . اگر باور ندارید بفرمایید جلو بوق بزنید .
حدود ۱ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۷۹ موافق
مهدی مهدوی کیا انسانیست با شخصیت منحصر بفرد ٬ در روزگاری که همقطاران و همبازیان قدیم آقا مهدی برای گرفتن طلبشان شمشیر را از رو بسته و هر روز در روی جلد روزنامهای ورزشی در حال تهدید اشخاص مختلف هستند ٬ مهدی مهدوی کیا بدون چشم داشت و از سرمایه شخصی خود برای بچهایی که ارزوی فوتبالیست شدن خرج کرده و باعث شده که این جوانها در مسیر صحیح رویای خود قرار گیرند .
حدود ۱۷ روز پیش Mikehammer در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۹ موافق
فدراسیون عربستان گفته که بازی افتتاحیه با روسیه باید در یک کشور بیطرف مثل عمان برگزار بشه .
حدود ۳ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
همین یارو تازیه در یک جایی هم گفته بود که در بچگی با کله شتر فوتبال بازی میکرده .
حدود ۲ ماه پیش Mikehammer در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۴ موافق
واووو که چه تیمی داره فوتبال ساحلی ایران . جونم بازیکنان قهرمان فوتبال ساحلی ایران ٬ شخصاً احساس خوبی دارم ٬ وقتی میبینم که از بوشهر گرفته تا شیراز و اصفهان و تبریز و گیلان بازیکن در این تیم قهرمان بازی میکنند . شانس اول قهرمانی خودتان هستید . ماشالا بهترین گلر ساحلی جهان پیمان حسینی .