سه‌شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۵ (21 Feb 2017)، ساعت ۲:۱۴ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Mikehammer

تیم محبوب در لیگ برتر: نفت‌تهران

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۳۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۲۸ (ببینید)
نظرات: ۱۳۰۳ (میانگین موافقان: ۱۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۹۹۲ ۲۶ ۱۴۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۴ موافق
وای خدای من ٬ اخه چرا ٬ واقعاً امیدوارم که حقیقت نداشته باشد . بخدا که انقدر شیفته اخلاق و منش دوستداشتنی این جوان ایرانی هستم که نگو ٬ ای بابا حالمون گرفته شد ٬ عجب دنیاییه . از صمیم قلب ارزو دارم که سلامتی خود را باز یابند .
حدود ۱ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۸ موافق
دم این بچه خاکی و بی ریای جنوب گرم که داره حقیقت را میگه راجب دیدار مربیان لیگ با مربی تیم ملی ( کیروش ) . بعضی از این مربیان عادت کردند به گرفتن حق حساب و زیر میزی و از انجایی که کیروش به اینها باج بده نیست ٬ انموقع اینها شمشیر را از رو برای کیروش بسته اند .
حدود ۱۹ روز پیش Mikehammer در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۰ موافق
یکسری انگار که چشم دیدن موفقیت تیم ملی را ندارند . سالهای سال بود که فوتبال دوستان ایران ارزوی داشتن همچین تیم ملی را داشتند و انصافاً کیروش با دانش فوتبالی خود این ارزو را برای ما براورده کرد . ولی انگار که این به مزاج بعضی دلواپسان داخلی و خارجی خوش نمیاد و چنان بال و پر میزنند برای بشکست کشاندن کیروش که انگار با او پدر کشتگی دارند و این همیشه یک سوال بزرگ برای من بوده که چرا بعضیها از شکستهای ورزشی جوانان ایران لذت میبرد و بعد هم ادعای ایرانی بودن دارند .
حدود ۱ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
موفق باشی جوان ٬ باعث افتخار وطنی ٬ دشمنات هم یکسریشون که از حسودی کور شدند و یکسریشون هم فعلاً باباغوری گرفتند .
حدود ۲۳ روز پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
خداداد عزیزی زمین فوتبال را با چاله میدان اشتباه گرفته ٬ اخرش هم میاد میگه که ما فوتبالیستها همگی بیسوادیم . مردک تو اگر بجای سعداوی بودی که خودتو جر میدادی ٬ دیدی که چقدر جنتلمنانه و خونسرد با مسئله برخورد کرد ٬ همه زندگی که یک مسابقه فوتبال نیست ٬ بخدا که سرتا پای این سعداوی را باید طلا گرفت ٬ با یک تصمیم بجا ٬ معرفت و از خودگذشتگی ٬ صبوری ٬ انسانیت ووو همه را به یک جا نشان داد . امیدوارم که همیشه موفق باشی اقای سعداوی .