صفحه شخصی: Mikehammer


تیم محبوب در لیگ برتر: نفت‌تهران

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۴۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۷۰ (ببینید)
نظرات: ۲۰۰۴ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳۳۹۵ ۴۶ ۲۷۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۲۰۸ موافق
جناب کیروش ٬ مردم ایران صاحب اصلی تیم ملی هستند و همگی از بودن جنابعالی در پست سرمربیگری تیم ملی هم تشکر و هم پشتیبانی میکنند و اشخاصی معلوم الحال نظیر اقای قلعه ای که بجز شایعه سازی ٬ دروغ ٬ زیراب زنی کار دیگری بلد نیستند از حسادت دارند دق میکنند .
حدود ۱ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۵ موافق
موقعی که اصفهان نصف جهانه ٬ دیگه شهرستان کیلو چنده ؟ اقای قلعه ای جمع کن این بساط جعبه مارگیریتو . تیمت باخته ٬ با ۳ گل هم باخته ٬ حالا شما زمین و زمان را بهم بچسبون ٬ فایده نداره ٬ قطار رفت و شما همان بهتر که بروی کبابتو سیخ کنی !
حدود ۹ روز پیش Mikehammer در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۶ موافق
جونم به این دیسپلین تیمی جونم به این ۳ امتیاز واقعاً حق کیروش بود این ۳ امتیاز ٬ تبریک به همه هموطنان .
حدود ۱ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۹۰ موافق
تنها چیزی که اقای قلعه ای به ان وفادار بوده و خواهد بود ٬ پول است اقا جان پول .
حدود ۲۷ روز پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۹۰ موافق
در این ۷ سال گذشته که مستر کیروش تیم ملی ما را هدایت میکند برای اولین بار بود میدیدم تیم ما مقابل یک تیم با کلاس اروپایی ( بدون ) هافبک دفاعی بازی کرد و از انجاییکه کلاً روش فوتبال بازی کردن ما ایرانیها طلسم شده افکار پوسیده یک تعداد مربی بی سواد و بی منطق داخلی که چشم دیدن بهتر از خود را نداشته و بنوعی اینگونه مربیان بیشتر از اینکه بفکر پیشرفت فوتبال ما باشند برعکس باعث عقب ماندگی فوتبال ما شده اند ٬ در هر حال در روزی که بیشتر کانالهای ورزشی سرتاسر اروپا بازی ایران و ترکیه را پخش زنده میکردنند ٬ افکار مستر کیروش حول محور محافظت از داشتهای تاکتیکی و تکنیکی تیم ایران میچرخید تا یک بازی معمولی و تماشاگر پسند و البته ناگفته نماند که تیم ما در حال بدنسازی دوباره برای جام جهانیست و همین باعث سنگینی مفرط در کل عضلات بدن میشود . شخصاً از اماده شدن اشکان خیلی خوشحال شدم و با امدنش به زمین آهنگ بازی را بنفع تیم ما عوض کرد . زنده باد ایران و پیروز و موفق باد تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی .