سه‌شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ (25 Apr 2017)، ساعت ۷:۲۴ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Mikehammer

تیم محبوب در لیگ برتر: نفت‌تهران

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۳۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۳۵ (ببینید)
نظرات: ۱۴۲۱ (میانگین موافقان: ۱۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۶۳۰ ۲۹ ۱۷۷


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۴ موافق
برو مردک جیش کن بگیر بخواب .
حدود ۳ ماه پیش Mikehammer در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۰ موافق
یکسری انگار که چشم دیدن موفقیت تیم ملی را ندارند . سالهای سال بود که فوتبال دوستان ایران ارزوی داشتن همچین تیم ملی را داشتند و انصافاً کیروش با دانش فوتبالی خود این ارزو را برای ما براورده کرد . ولی انگار که این به مزاج بعضی دلواپسان داخلی و خارجی خوش نمیاد و چنان بال و پر میزنند برای بشکست کشاندن کیروش که انگار با او پدر کشتگی دارند و این همیشه یک سوال بزرگ برای من بوده که چرا بعضیها از شکستهای ورزشی جوانان ایران لذت میبرد و بعد هم ادعای ایرانی بودن دارند .
حدود ۱۷ روز پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
برو بابا پی کارت ٬ بعد از هر بازی بهانه میاره ٬ همیشه میگه داور مقصره ٬ یک روز میگه پنچرم یکروز میگه دست پشت پرده است . یکبار هم مثل یک مرد بیا بگو ٬ اره ما باختیم چون حریف از ما بهتر بود .
حدود ۳ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
خداداد عزیزی زمین فوتبال را با چاله میدان اشتباه گرفته ٬ اخرش هم میاد میگه که ما فوتبالیستها همگی بیسوادیم . مردک تو اگر بجای سعداوی بودی که خودتو جر میدادی ٬ دیدی که چقدر جنتلمنانه و خونسرد با مسئله برخورد کرد ٬ همه زندگی که یک مسابقه فوتبال نیست ٬ بخدا که سرتا پای این سعداوی را باید طلا گرفت ٬ با یک تصمیم بجا ٬ معرفت و از خودگذشتگی ٬ صبوری ٬ انسانیت ووو همه را به یک جا نشان داد . امیدوارم که همیشه موفق باشی اقای سعداوی .
حدود ۲ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۸۹ موافق
جونم اشکان ٬ فوتبالیستی که بخاطر پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش به تیم قهرمان جهان پشت کرد و همیشه مانند یک جنگجو در خدمت تیم ملی ایران بوده . viva ashkan