دوشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۵ (23 Jan 2017)، ساعت ۱۱:۵۷ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Mikehammer

تیم محبوب در لیگ برتر: نفت‌تهران

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۳۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۲۹ (ببینید)
نظرات: ۱۲۴۰ (میانگین موافقان: ۱۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۹۶۵ ۲۲ ۱۴۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۳ روز پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۴ موافق
وای خدای من ٬ اخه چرا ٬ واقعاً امیدوارم که حقیقت نداشته باشد . بخدا که انقدر شیفته اخلاق و منش دوستداشتنی این جوان ایرانی هستم که نگو ٬ ای بابا حالمون گرفته شد ٬ عجب دنیاییه . از صمیم قلب ارزو دارم که سلامتی خود را باز یابند .
حدود ۳ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۶ موافق
اگر در میان مربیان اقای قلعه لقب مافیا را یدک میکشد ٬ سالهاست که امیر عابدینی نقش اول مافیای مدیریت فوتبال را عهده دار است و از این راه میلیارد میلیارد پول بیت المال را به طریق مختلف به جیب زده و میزند . دوستان خاطرشان هست که چطور کفاشیان با نقشه حساب شده عابدینی در سمت خود ابقا شد و این سمتی که الان عابدینی در فدراسیون فوتبال دارد بخاطر ان نقشه حساب شده وی در ان زمان است و نقشه بعدی عابدینی اخراج کردن کیروش است چون بخاطر گران بودن کیروش دیگر پول زیادی نصیب این اقایان نمیشود .
حدود ۱۰ روز پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۸ موافق
دم این بچه خاکی و بی ریای جنوب گرم که داره حقیقت را میگه راجب دیدار مربیان لیگ با مربی تیم ملی ( کیروش ) . بعضی از این مربیان عادت کردند به گرفتن حق حساب و زیر میزی و از انجایی که کیروش به اینها باج بده نیست ٬ انموقع اینها شمشیر را از رو برای کیروش بسته اند .
حدود ۵ روز پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
موفق باشی جوان ٬ باعث افتخار وطنی ٬ دشمنات هم یکسریشون که از حسودی کور شدند و یکسریشون هم فعلاً باباغوری گرفتند .
حدود ۱۵ روز پیش Mikehammer در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۶ موافق
اون قدیم مدیمها وقتی کسی و یا گروهی و یا فبیله ای یک کار خارق العاده اوسگول پسندی میکرد میگفتند که اینها از کره ماه و یا سرزمین دیگه ای امده اند !! درست مثل منتقدین کیروش که خودشون هم نمیدونن به چی باید اعتراض کنند ٬ همینجوری هر چند وقت یکبار یادشون میافته که باید اعتراض کنند ٬ ولی به چی ؟ اینو فقط نمیدونن ٬ یکسریشون که کمی سواد دارند میگن به ملت ما بی احترامی شده و عده ایشون که سواد معمولی دارن میگن ما نباید به چشم ابیها باج بدیم و گروه اخر میگن از انموقعی که کیروش امده ایران پرتقال گران شده !! حالا ما موندیم که نکنه خدایی نکرده ما واقعاً از یک کره دیگه اومدیم ولی خودمون نمیدونیم .