صفحه شخصی: Mikehammer


تیم محبوب در لیگ برتر: نفت‌تهران

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۵۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۷۸ (ببینید)
نظرات: ۲۱۴۶ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳۹۶۷ ۵۴ ۳۸۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۷ روز پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۵ موافق
اقا بیژن اشتباه نکن ٬ متوجه میشی ولی نمیفهمی ! بفهم ! نفهم .
حدود ۲ ماه پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
۵ ساله که تیم اول اسیا هستیم ٬ توی جام جهانی هم بهترین نتیجه تاریخ فوتبال ایران را گرفتیم ٬ بقول اربابت ٬ حالا شما برو آب را بریز انجا که سوزشش بیشتره . مردک قلعه ای داره از حسادت دق میکنه .
حدود ۱۳ ساعت پیش Mikehammer در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۱ موافق
حسادت در بیشتر انسانها با درجه کم و یا زیاد وجود دارد ولی وقتی حسادت با کینه و دشمنی و غرور کاذب همراه شود میشود کسی مثل اقای قلعه ای ٬ این انسان اصلاً و ابداً چشم دیدن موفقیت کسی را نداشته و ندارد و همیشه برای موفقیت خودش از دیگران نهایت استفاده را کرده و بیشتر درگیریهاش با دیگر ورزشکاران هم همین دغل کاریهاش در رفافت بوده و تقریباً با تمام کسانیکه رفاقت و یا همکاری کرده در اخر به مشگل خورده و زمانیکه خدا بیامرز ناصر خان حجازی قبول کرد که قلعه در نقش کمک مربی در استقلال باشد ٬ اقای قلعه ای خیلی زود با هماهنگ کردن سکوها به نفع خودش زیر اب ناصر خان را زده و این شروع کار سرمربیگری وی شد و ناصر خان بعدها در مصاحبه های مختلف از این عمل خیلی دلگیر بود ومیگفت که قلعه نهایت بیمعرفتی و سواستفاده در رفاقت را با او انجام داده و حتی از زدن چاقو از پشت به کمر خود حرف میزد و در اخر همگی بیاد داریم جریان شکایت قلعه از ناصر خان و جلوگیری از پخش فیلم زندگی ناصر خان در زمانی که ناصر خان دستش ازاین دنیا کوتاه بود .
حدود ۲ ماه پیش Mikehammer در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۹ موافق
تبریک به فوتبال ایران ٬ واقعاً دم بچه های پرسپولیس گرم که این کار بزرگ را انجام دادند .
حدود ۲۶ روز پیش Mikehammer در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۹ موافق
موقعی که مربی و یا بازیکن از اتاق کنفرانس خبری ( میکس ذون ) بیرون میاد یعنی مصاحبه و سوال و جواب تموم شده و دیگر نباید مزاحمش شد ٬ حالا این بچه پررو دنبال مربی راه افتاده که چرا تو بعد از بازی فینال اسیا خندیدی . واقعاً که