مدیر تیم فوتبال امید ایران با بیان اینکه این تیم چاره‌ای جز برد مقابل عراق ندارد، گفت: از مردم درخواست می‌کنم با حضور در ورزشگاه آزادی از تیم امید حمایت کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حمید استیلی در خصوص بازی دوم تیم المپیک مقابل یمن اظهار داشت: ما در نیمه اول موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم اما نتوانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم با تعویض‌هایی که داشتیم شاهد تغییر شرایط بازی بودیم. خوشبختانه تعویض‌های هجومی باعث شد به هدفمان در این بازی برسیم و با ۳ گل مقابل یمن پیروز شدیم. همانطور که پیش بینی می‌شد در این گروه هیچ مسابقه آسانی وجود ندارد.

مدیر تیم امید اضافه کرد: ما در این بازی به گل‌های بیشتری نیاز داشتیم و با توجه به نتایجی که کسب شده برای صعود قطعی و صدرنشینی فقط باید به فکر شکست عراق باشیم. در واقع چاره‌ای به جز پیروزی نداریم و البته فراموش نکنیم که از امتیاز میزبانی استفاده می‌کنیم.

استیلی در پایان گفت: خواسته ما از هواداران فوتبال این است که با پشتیبانی همه جانبه برابر عراق از تیم ما حمایت کنند. این بازی یک فینال تمام عیار در گروه است و هدفی به جز صعود نخواهیم داشت. درخواست ما این است که با قدرت از تیم امید حمایت کنند و به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم مجوز صعود را به حمایت تماشاگران و پیروزی برابر عراق کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال امید ایران فردا سه شنبه در سومین و آخرین دیدار مرحله مقدماتی انتخابی المپیک در ورزشگاه آزادی به مصاف عراق می‌رود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.