هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: گل اسپانیا شانسی بود و بعد از آن نیز ما موقعیت‌های خوبی داشتیم و حداقل حق ما تساوی مقابل اسپانیا بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از روسیه، علیرضا جهانبخش در خصوص شکست تیم ملی ایران مقابل اسپانیا اظهار داشت: ما تا قبل از این دیدار تیم دوم جدول بودیم و این شانس را داشتیم که در بالای جدول باقی بمانیم. می‌دانستیم اسپانیا فوتبال بازی می‌کند و شرایط برای ما راحت نخواهد بود. سعی کردیم خوب دفاع کنیم و می‌دانستیم اسپانیا فضای خوبی به ما خواهد داد، برای همین سعی کردیم اتحاد تیمی را در خط دفاع داشتیم و از موقعیت‌های خود استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: فکر می‌کنم فوق‌العاده این کار را خوب انجام دادیم و گل اسپانیا نیز شانسی بود. اگر آن گل را نمی‌خوردیم قطعا فرصت گلزنی به آنها نمی‌دادیم. موقعیت‌های خوبی نیز به دست آوردیم و گل سعید عزت‌اللهی نیز متاسفانه آفساید اعلام شد و فکر می‌کنم حداقل حق ما یک مساوی در این دیدار بود.

هافبک تیم ملی ایران در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم، در خصوص شانس تیم ملی برای دیدار مقابل پرتغال عنوان کرد: بعد از بازی در رختکن دیگر هیچ کسی در خصوص دیدار با اسپانیا صحبت نکرد و همه با هم همدل شدیم تمام انرژی خود را برای دیدار با پرتغال بگذاریم. با عملکرد خوبی که مقابل اسپانیا داشتیم اگر به امید خدا خوب ریکاوری کنیم و به شرایط آرمانی بازگردیم و بتوانیم عملکرد دیدار با اسپانیا را داشته باشیم، مطمئنا برای کسب سه امتیاز بازی به دیدار با پرتغال می‌رویم تا بتوانیم به دور بعد صعود کنیم.

جهانبخش در خصوص ناراحتی سردار آزمون از اتهام کم‌کاری به او از سوی برخی از مردم و اینکه دیگر بعد از جام‌جهانی برای تیم ملی بازی نخواهد کرد، گفت: اصلا این را قبول ندارم اما متاسفانه در چند روز گذشته این موضوع وجود داشت که سردار برای تیم ملی تمام تلاش خود را انجام نمی‌دهد. سردار همیشه تمام تلاشش را برای تیم ملی انجام می‌دهد و نه تنها سردار، بلکه تمام بازیکنان تمام تلاش خود را برای تیم ملی انجام می‌دهند.

وی تاکید کرد: ما تیمی هستیم که همه کارها را تیمی انجام می‌دهیم و خیلی جالب است که در دو بازی جام‌جهانی، برخلاف چیزی که از سردار کمتر سراغ داشتیم اما او برای دفاع کردن حتی تا هجده قدم به عقب بازمی‌گرد و این کار را نیز برای مردم، تیم و دفاع کردن می‌کند تا دل مردم را شاد کند . تک‌تک بچه‌ها تمام تلاش خود را در این دو بازی انجام دادند و یک مقدار بی‌انصافی است که بخواهیم یک نفر، دو نفر را جدا کنیم و بگویم انرژی نمی‌گذارند. تمام کار ما گروهی است و سردار نیز احساسی شده است که این حرف را زده است و قطعا اینگونه نخواهد بود که او دیگر برای تیم ملی بازی نکند.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۲ )