صفحه شخصی: Matttt


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ (حدود ۳۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۰۷ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۴ روز پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۲۰۷ موافق
لات تمام وجودته. برو از دعواهات با پروین، دایی، ژوزه مانوئل، قطبی، برانکو صحبت کن. برو داورو وسط مسابقه بزن. برو لگد بکش به کولر و کلمن. برو.............اصلا گم شو. کی روش سرورته. لات تو و عزیزی، هاشمی نسب و خوده میناوند هستین که همتون سابقه دارین.
حدود ۱ ماه پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۷ موافق
فرهنگ زیبایه ایران. مرد نا حسابی بدترین اتهامات رو به کی روش زدی، حالا و نه وقتی که بازیکن یا مربی دست راستش بودی، حالا شدی طیب خان لات. تمام چیزهایه زشتو بهش گفتی حالا بیا تو صورتم که چی؟؟!! خیلی مردی، خیلی!!!!!!
حدود ۲ روز پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۰ موافق
دمت گرم که یک انسان انگار تو این فوتبال هست. نابود شوند اینهایی که سعی دارند سنگ جلوی پای تیم میلی بیندازند که نتیجه نگیرد چون اگر این تیم در جام جهانی امسال موفق گردد اینها تمام روسیاه میشوند که دوران قبل از کی روش هیچ نتیجه ای نگرفتند. آخه چطور کریمی و مهدوی کیا میتونن با هم تصمیم بگیرند به کی پاس بدهند یا برایش موقعیت ایجاد نکنند و با کسی تلافی شخصی بکنند سر مسائل خصوصیشان و احساسات میلیونها ایرانی را زیر پا بگذارند و دل آنها بشکنند. هواداری و پشتیبانی بانی این تیم بکنیم تا انشا الله موفق شوند در این جام جهانی. و به اراجیف این بیمارها روی این سایت هم هیچ توجهی نکنید. هر کشوری "ستون پنجم اجنبی" دارد. موفق دوستان و سال نو مبارک بر همگی شما بغیر از این نژادپرستان و دشمنان ایران مقدس و مردم بزرگوارش، بخصوص روی این سایت.
حدود ۲۴ روز پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۰ موافق
این کاره این کارده آخر تو پشت کی روش بود که دیگه حتما از ایران میرود. وقتی شاگردت و دست راستت و مانند پسر باتو چنین رفتاری میکند، زمان خداحافظیست. بی شخصیتهایه بی وجودو لات.
حدود ۸ روز پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۲ موافق
ماشا الله تاج. زنده باد کی روش، پیروز باد تیم ملی، موفق باد ایران و ایرانی