صفحه شخصی: Matttt


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ (حدود ۲۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۲۶ (میانگین موافقان: ۲۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۷ موافق
باز که تو اظهار نظر "دانشمندانه" فرمودی ای "غزال." تو که هی میگی هیچ کاری به این فوتبال نداری و نمیخوای تو این فوتبال باشی. یادم نمیره زنده تماشات میکردم در مسابقه تیمت در سن خوزه، چنان جنجال وحشیانه ای کردی که برای اولین و آخرین بار پلیس اونیفورمی امریکا که تشریفاتی سر مسابقه ها حضور پیدا میکنه که مردمو بترسونه اومد تو زمین و تو رو کشان کشان از چمن برد بیرون. تو دیگه بی خیال، یه ذره آدم، با یک گلی که تک به تک زدی و یه عمر پاش میخوری و میخوابی.
حدود ۱ ماه پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۱ موافق
برو جمش کن کن که یک نفر هم واسه حرفات دوزار ارزش قائل نیست. تو و افرادی مانند تورو یک عمره دیدیم و شنیدیم و میشناسیم. برو ماسک روباه آنه ات رو بردار چو امثال تو یک عمر است که امتحان خود را در تمام سطوح این مملکت و فرهنگ نشان داده اند و ما با آنها بسیار آشنا هستیم. دوزار واسه مصاحبه و حرفت مقدار نمیذارم. زنده باد کی روش
حدود ۲۱ روز پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۷۸ موافق
من هر گاه که یک مصاحبه ای از این حاجی میخوانم کلی از ته دل میخندم چون واقعا این مطالبه پر از نادانی و عقده این شخص انسان را به خنده می اندازد......ولی آخرش دلمو درد میگیره و افسرده میشم، مطمئن هستم مانند بسیاری از دوستان اینجا. آدم نمیتونه ببینه که یک انسان چنین درمانده، عاجز و پر از درد باشد. امید وارم که، به قول خودش "سکته دوم را نزند" و بگوید که گور این فوتبال خراب و برود دنبال بقیه زندگی خودش و زندگی کند در آرامش. امیدوارم از ته دل.
حدود ۱ ماه پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۷۰ موافق
برین جمع کنین شما رسانه ها که آتیش میندازین به جریان. از دیروز تا حالا با تمام دشمنان کی روش مصاحبه کرده اند. فرهنگ خاله زنک ها. انتظار پیشرفت سیاسی، علومی، فرهنگی.........هم دارند.
حدود ۱ ماه پیش Matttt در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
یکی یکی غربال داره خائنهای این فوتبال رو رد میکنه. برین، برین شاید یک کمی اوضاع بهتر بشه، که شک دارم!؟