شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۵ (21 Jan 2017)، ساعت ۱۶:۵۱ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: RT1346

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۴۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۲ (ببینید)
ویدیوها: ۴ (ببینید)
نظرات: ۳۵۰۲ (میانگین موافقان: ۱۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۶۲۳ ۱۰ ۹۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۷ روز پیش RT1346 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۳۴ موافق
استقلال خیلی قشنگ و روان بازی کرد ,نمیدونم که چرا به عنوان یک پرسپولیسی اصلا دلم نمیخواست که استقلال این بازی را ببازه و اینکه مستحق باخت هم نبود ,گلر هم خیلی خوب کار کرد اون گلی را هم که خورد ,بوفون هم بود نمیتونست اون توپ را بگیره ,موفق و سرفراز باشید .
حدود ۱ ماه پیش RT1346 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۲ موافق
فقط نمیدونم که علی منصور چرا طالب لو که هم انسان بسیار با شخصیتی هست و هم استقلال را از ته دلش دوست داره در تیم نگه نداشت ؟ ما پرسپولیسی ها هم خیلی بهش احترام میگذاریم .
حدود ۲ ماه پیش RT1346 در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
نمیدونم کجای دنیا دعوت نکردن بی احترامی هست ,حتما نکات فنی بوده ,کارلوس اهل بازیکن سالاری نیست و با هیچ کسی هم تعارف نداره ,هر کسی که آماده تره دعوت میکنه ,یادمون نیست ,علی دایی که از بزرگترین نام های تاریخ فوتبال ایران هست در اواخر به تیم ملی تحمیل میشد و شکلی از بازیکن سالاری بود و صدای همه حتی ما پرسپولیسی ها هم در اومده بود ؟ درسته که یک نفر بازیکن بزرگی هست ولی زمان داره ,مثل اینه که الان تیم ملی برزیل از پله و زیکو دعوت کنه به بازی !و دعوت نکردنشون هم بی احترامی تلقی بشه
حدود ۶ روز پیش RT1346 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۲ موافق
دلیل منفی ها را نمیفهمم ,کاربر هلندی که نداریم ,اینها هم که در ایران نیستند و در ۲ تیم قرمز و آبی هم که نیستند ,فقط یک آدم بیمار و مریض و روان پریش میتونه به این پست ها منفی بده ,خدا همه بیماران را شفا بده .
حدود ۲ ماه پیش RT1346 در مورد «این خبر» گفت: ۶۱ موافق
آخه این کپک زمان بازیکنی اش هم هیچ عددی نبود ,اردوی تایلند را ندادند این همه کارشکنی کردند ,بنده خدا کارلوس به خدا که صبر ایوب داره حالا این چلغوز هم نظر میده ,شما برو بخواب برادر