صفحه شخصی: RT1346


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۶۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۳ (ببینید)
ویدیوها: ۴ (ببینید)
نظرات: ۴۱۶۱ (میانگین موافقان: ۱۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۶۶۰ ۱۲ ۱۰۸


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۲ روز پیش RT1346 در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
پنالتی که اصلا پنالتی نبود , برای پول رونالدو و فیفای کثیف بود , اینجا داد میزدم , و ی فاکد رونالدو , وی فاکد کاپیتالیزم . قهرمان حقیقی ایران و بیرانوند هستند .با تمام نا برابری ها , نا داوری ها . پنالتی که اصلا پنالتی نبود , برای پول رونالدو و فیفای کثیف بود , اینجا داد میزدم , و ی فاکد رونالدو , وی فاکد کاپیتالیزم . قهرمان حقیقی ایران و بیرانوند هستند .با تمام نا برابری ها , نا داوری ها . و در صحنه ای که رونالدو به صورت بازیکن ما زد باز هم فیفا اعمال نظر کرد , حقش کارت قرمز بود , نه زرد .
حدود ۱ ماه پیش RT1346 در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
نایکی عددی نیستی
حدود ۲۷ روز پیش RT1346 در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
تمام دنیا دیدند که ایران ان سزاوار شکست نبود , اینجا با نژاد پرست ترین سفید ها هم که چشم دیدن ایران و ایرانی را هم ندارند , حرف زدم , حق را به ایران دادند , تیمی که از بازی های دوستانه منع شد , و متاسفانه دشمنان داخلی هم زیاد داره , این بچه ها ا ز جون مایه گذاشتند , به انگلیسی بهشون گفتم و دیدند که ما لایق شکست نبودیم , در بسیاری از سایت ها هم از نا داوری و گل مشکوک به آفساید گفته شد , ما تیم اسپانیا مدعی قهرمانی را به روزی انداختیم که بهشون گفتم که لایی خوردن در فوتبال چقدر تحقیر آمیزه و امیری به پیکه لایی زد , رامین توپ را دفع کرد و به پا ی بازیکن اونها خورد و رفت توی گل , همین , به خدا قسم که اگر همینجوری بازی کنیم , پرتقال را راحت میبریم , هیچی نیستند و بسیار از اسپانیا ضعیف تر هستند , فقط یک رونالدو را دارند . که پا به سن گذاشته و استرس از تمام صورتش پیدا هست , همینجوری بازی کنیم و به حرف های دشمنان داخلی گوش ندیم , کارلوس کارش درسته , میریم به مرحله بالاتر که لیاقتش را هم داریم , به رونالدو هم لایی میزنیم . زنده باد ایران و ایرانی .
حدود ۱ ماه پیش RT1346 در مورد «این عکس» گفت: ۴۴ موافق
به عنوان یک ایرانی به همه تبریک میگم , رنگ دیگه اینجا کار نمیکنه , من پرسپولیسی دست ها و کفش امید ابراهیمی و همه تیم را میبوسم که نام ما را که سالهاست که در دنیا گم شده بود , زنده کردند , از کارلوس عزیز که با ترفند مربی گری , تیم مراکش را خسته کرد و بعد با پرسینگ کاری کرد که دفاع اونها اشتباه کنه , اینجا ساعت های کاری ما اجازه نمیده که بازی ها را آنلاین ببینیم ,فقط برای این بازی تونستم که لایو نگاه کنم , بازی های بعدی را به خاطر شیفت کاری نمیتونم که لایو ببینم , فقط همین را بگم که امروز , درست پس از بازی داشتم میرفتم سر کار و این همه شادی را نمیدونستم که با کی تقسیم کنم , اولین ایرانی که تو خیابون دیدم بغل کردم و تبریک گفتم , زنده باد ایران و ایرانی , پرتقال و اسپانیا هم که مساوی کردند , با ۲ تا مساوی هم میریم بالا , دست مریزاد , تیم ملی , آفرین امید ابراهیمی .
حدود ۲۲ روز پیش RT1346 در مورد «این خبر» گفت: ۴۴ موافق
مهدی عزیز همه دوستت داریم همه بهت احترام میگذاریم , همه تیم جنگیدند , دویدند و زحمت کشیدند , از جمله شما , اگر چهار نفر اوباش به شما و خانواده محترمتون اهانت کنند , نشنیده بگیر , عالی بودی و بد شانس , دوستت داریم مهدی , بیرانوند , ابراهیمی , جهانبخش و همه بچه های زحمتکش ایران . در این گوشه دنیا بهتون افتخار میکنیم .