نشست خبری سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار با اسپانیا با استقبال خبرنگاران اسپانیایی، برزیلی و پرتغالی روبه‌رو شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از روسیه، نشست خبری سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار مقابل اسپانیا حواشی در پی داشت.

* نشست خبری با استقبال فراوان از سوی عکاسان روبه‌رو شد که به همین جهت آنها فرصت کمی برای عکس گرفتن داشتند و نشست خبری با ۳ دقیقه تاخیر آغاز شد.

* نشست خبری سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با استقبال زیادی از سوی خبرنگارانی از کشورهای اسپانیا، برزیل، و پرتغال روبه‌رو بود و به همین دلیل فرصت زیادی به خبرنگاران ایرانی نرسید که سوال بپرسند. بیشتر سوال خبرنگاران این بود که آیا ایران که ابر ستاره ندارد می‌تواند مقابل ابرستاره‌های اسپانیا به پیروزی برسد که کی‌روش در پاسخ به آنها از اتحاد و انسجام بازیکنان تیم ملی صحبت کرد.

* خبرنگار برزیلی در صحبت‌هایش از سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان پروفسور خطاب کرد. او یک سوال حاشیه‌ای هم در مورد بانوان از شجاعی پرسید، که کاپیتان تیم ملی هم ترجیح داد این موضوع را باز نکند و در پاسخ خبرنگار برزیلی عنوان کرد که این موضوع در داخل خانه حل می‌شود.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )