صفحه شخصی: ssoheili


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۵ اسفند ۱۳۹۲ (حدود ۵۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۹۲۰ (میانگین موافقان: ۱۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۶ روز پیش ssoheili در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۲ موافق
آیا این جواب کار فدراسیون ایران با شجاعی و انصاری جهت بازی کردن با تیم اسراییلی هست؟ چقدر بدبختیم خدا!!! این عرب‌هایی‌ که مسخرشون میکردیم کاملا بر ما سروری و آقائی می‌کنن و ما فقط شعار میدیم و ادعا داریم. عربستان با ایتالیا بازی می‌کنه و هر کی‌ دلش میخواد، و ما فقط کاسه گدایی دستمون بگیریم و گریه کنییم به حال رقت بارمون. اف
حدود ۲ ماه پیش ssoheili در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۲ موافق
از صدقه سر کیروش کبیر رفت هلند. از صدقه سر کیروش کبیر تموم بچه‌ها رفتن اروپا. میدونم گنگ هستی‌ و نمیفهمی. ضمنا بازی سوریه با کره و استرالیا را هم نگاه کن ببین سوریه با اونها چیکار کرد. . تازه بی‌ مخ، اون زمان غنچه بود و تازه شکوفاییش آغاز شده، و کیروش کبیر به امید چنین روز‌هایی‌ به سوی اروپا هلشون داد. ننگ ابدی و شرم همیشگی‌ به حسودان و کور باطنان مغرض.
حدود ۲۶ روز پیش ssoheili در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
درد و بلات بخوره تو ملاج تمامی سرپرستان بیسواد و اکابری ایرانی‌ که غیر از ایران تو هیچ سوراخ موشی در دنیا محل سگشون هم نمیگذارند، کار"نشناسانی" که "کارشناس" تخلیه فاضلاب هم نمی‌تونن باشند، خبر نگاران مزدور، و این خیل عظیم ضد میهنی که چون بختک روی این ملت افتادند
حدود ۷ روز پیش ssoheili در مورد «این خبر» گفت: ۶۴ موافق
اقاى كوروش، خوشم اومد از هشدارت به لمپن نوچه، استق...كيروش كبير تو با تمامى هوش و ذكاوت و تخصص و شهامت، مظهر عشق، دلدادگى، و تعهد به مسئوليتت هستى. هر مربى خارجى هم كه امد در حد حقوقش و حتى كمتر حداقل انجام وظيفه آش را كرد و رفت، ولى اين جوشش عشق و تعهد در تست، كه دزديها و دروغها و كارشكنيها را فرياد ميكند و نميتوانى چشمانت را به انها ببندى، هر چند به مراتب ساده تَر است. با عشق.
حدود ۱ ماه پیش ssoheili در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
آقای دژاگه، شما بیخود کردید که احساس خوبی‌ داشتین، چون این خبر بد، خیلیها را از جمله این کسی‌ را که اینجا منفی‌ داده به این خبر (و گروه زیادی از مغرضین را) ناراحت میکنه. احساس خوب کردن ممنوع. اشکان مبارز، امیدوارم که چون خورشید بدرخشی تا نورت چشمان این حسودان را کور کند.