صفحه شخصی: noother666


تیم محبوب در لیگ برتر: راه‌آهن

مشارکت:

شروع: ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ (حدود ۳۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۲۰۰۵ (میانگین موافقان: ۲۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۸۰

رأی دریافتی:

۴۰۹ ۸ ۱۹۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۲ روز پیش noother666 در مورد «این خبر» گفت: ۱۸۴ موافق
درود به تو سمندر که حقیقت رو فدای رنگ نمیکنی. تک تک حرفاش درسته. دشمن شماره تیم ملی همین حسود عقده ای بود نه اسپانیا و پرتغال. کیروش اگه میخواد بمونه باید یک بار برای همیشه تکلیف این انگل رو مشخص کنه مثلن بندی تو قرارداد بذاره که اگه فدراسیون به این فرومایه اجازه دخالت و اخلال داد، یک طرفه فسخ قرا داد کنه. حرف میخواد بزنه مهم نیست، انقدر بزنه تا بترقه. کی گوش میکنه!
حدود ۲ ماه پیش noother666 در مورد «این خبر» گفت: ۱۷۸ موافق
بهترین کارو میکنی کارلوس عزیز. برو جایی که مردمش انقدر ناجوانمرد نباشن که بخاطر دعوت نکردن بازیکن تیم محبوبشون این همه دشنام و بهتان نثارت کنن. برو جایی که کارشناس های موسفید وجیه الملّه اش فسیل های تنگ نظر خودفروخته ای نباشن که تو هر فرصتی بهت ضربه بزنن و حتا توهین ملی تلقیت کنن. حتا اگه دستمزدت نصف هم بشه میارزه. کار با آدمک ها آدمو پیر میکنه. اما بدون خیلی از مردم ایران قدر کارهاتو میدونن و هر جا باشی برات بهترین ها رو آرزو میکنن. اون کشور هم در وضعتیه که دست کم در کوتاه مدت تحمل کسی مثل تو رو نداره. ساده بگم، علی خامنه ای و کارلوس کی روش به هم نمیخورن. یکی بچه هاشو مجبور میکنه که تو اردو انگلیسی صحبت کنن که راحتتر جهانی بشن، اون یکی تدریس انگلیسی رو در مدارس ممنوع میکنه که بچه های کشورش جهانی نشن. جور در نمیاد. این 7 سال هم که دووم آوردی شاهکار بود.
حدود ۱ ماه پیش noother666 در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۸ موافق
حرف آخر رو در مورد این آدمک دوست خوبمون بختیاری زده بود که با اجازه تکرارش میکنم: "جمجمه اش گنجایش یک مغز کامل رو نداره!" وای که چقدر باید بخندیم به این نخاله ها!!!
حدود ۲ ماه پیش noother666 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۸ موافق
این دیگه نیاز به درمان بالینی پیدا کرده. فقط هم دیوونه نیست. مثل پیشکسوتش مایلی کهن بی اخلاق و پلیده. کسی که 3 هفته مونده به جام جهانی اینجور هذیان وار به مربی تیم ملی کشورش توهین کنه فقط دیوونه نیست. یه نامرد پسته.
حدود ۲۱ روز پیش noother666 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۴ موافق
هت تریک که سهله، هفت تریک و هشت تریک هم بکنین یه تار موی نیمه دوم بازی با اسپانیا نمیشه. برین با مربی با دانشتون خوش باشین. راستی، این پیش کثفت های سترگ اسم ندارن؟