صفحه شخصی: noother666


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ (حدود ۳۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۸۱۷ (میانگین موافقان: ۲۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۸۰

رأی دریافتی:

۴۰۹ ۸ ۱۹۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش noother666 در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۵ موافق
ایولا لوسیانو، دست مریزاد مارکار، به این زباله فاسد رحم نکنین. دیگه وقتشه تهاجمی رفتار کنین. این بی شرم میگه خیلی حرفا دارم که باشه برا بعد که تیم صدمه نخوره! خردش کنین این بشکه سرگین رو.
حدود ۲ ماه پیش noother666 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۱ موافق
دیروز شاگرد خلفش مایلی نوین (کریمی) عروتیز کرد امروز خود بی لیاقتش. "نمی‌دانم چرا همه باشگاه‌ها باید نفرات ملی‌پوش خود را در اختیار کی‌روش قرار دهند اما او وقت نمی‌گذارد دربی را که مهمترین بازی سال است از نزدیک تماشا کند.". آخه سفیه، اول اینکه مگه تو مامور حضور و غیاب فدراسیونی؟ بعدشم اون بازی مزخرف که رییس فیفا رو هم فراری داد چی داشت که باید یه سمینار فوتبالی رو قربانیش میکرد؟ تو هنوز در عهد پارینه سنگی به سر میبری و نمیفهمی که برای آنالیز بازیکن ها لزومن به حضور فیزیکی سرمربی نیازی نیست. فقر پیرزن لیف فروش متروی تهران کم بود، پیرهن آستین کوتاه داوران در زمستان هم شد تقصیر غیبت های غیرمجاز کیروش؟
حدود ۱ ماه پیش noother666 در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
هم خودش هم زن پاره دم سابیده اش باند باز و کثیف و رانت خورن.
حدود ۲ ماه پیش noother666 در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۲ موافق
برانکو دیده کی روش اغلب با دوتا هافبک دفاعی بازی میکنه و موفقه، خواسته از رو دستش کپی کنه. اما ندیده یا نفهمده که کیروش همزمان از یکی دو هافبک که ذاتن مهاجم هستن هم استفاده میکنه. این روشش طراوت بازی پرسپولیس رو گرفته. به قول مولانا یارو رو دیده ولی کدو رو ندیده. بازگشت برانکو به نیمکت تیم ملی یه عقبگرد بزرگ برای فوتبال ملیه و یه بازگشت شکوهمند برای مگسان دور شیرینی.
حدود ۱ ماه پیش noother666 در مورد «این خبر» گفت: ۸۷ موافق
اینا یه تیمن و نشون به اون نشونی که تا روز جام جهانی یقه این تیم رو ول نمیکنن. ننگ بر تو مهدوی کیا که دشمن مردمت و تیمی که دوست دارن شدی.