تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان ۴۸ ساعته مانده به دیدار دوستانه مقابل تونس زیر نظر کادر فنی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه به وقت محلی در فاصله ۴۸ ساعت مانده تا بازی دوستانه برابر تیم ملی تونس در زمین تمرینی ورزشگاه المپیک این شهر به تمرین پرداختند.

این تمرین به مدت ۹۰ دقیقه به طول انجامید و بازیکنان زیر نظر کارلوس کی‌روش به تمرین آماده‌سازی پرداختند تا یک گام به آمادگی مدنظر سرمربی تیم ملی نزدیک‌تر شوند.

در ابتدای این تمرین کی‌روش اهداف تمرینی را برای شاگردانش تشریح کرد و سپس بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود مشغول شدند. انجام تمرینات گروهی و تاکتیکی ادامه تمرین امروز را تشکیل می‌داد.

در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه در بین شش دروازه کوچک به بازی پرفشار پرداختند و یک گروه دیگر در زمینی به ابعاد نیمی از زمین استاندارد در بین دو دروازه بزرگ به بازی درون تیمی مشغول شدند.

چهار دروازه‌بان حاضر در اردو هم زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی خود را برگزار کردند. تمامی مراحل این تمرین برای بازبینی مجدد ضبط شد.

همچون همیشه کادر فنی تیم ملی با استفاده از جی پی اس و داده‌های آنلاین به دقت وضعیت بدنی بازیکنان را در این تمرین مورد بررسی قرار داد.

بازیکنان پس از انجام این تمرین و سرد کردن بدن‌های خود محل تمرین را به سمت هتل ترک کردند.

دیدار تیم‌های ایران و تونس روز جمعه هفته جاری از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در تونس برگزار می‌شود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )