یکشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۶ (25 Jun 2017)، ساعت ۱۱:۴۱ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: tourang

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ (حدود ۳۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۷۸ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۲ روز پیش tourang در مورد «این خبر» گفت: ۷۹ موافق
تصمیمش عالی بود. وقتی شجاعی از زمین بیرون اومد و جاش رو به دژاگه داد برای حدود ده دقیقه وسط زمین رو از دست دادیم. جای خالیش کامل مشخص بود. اداره وسط زمین رو شجاعی به خوبی انجام میده. کلا کیروش از بازیکنی که تکرو بود یک بازیکنی ساخته که در خدمت تیمه. دژاگه مشکلش اینه که تیم ما سرعتش بالا رفته و گاهی عقب میفته. وقتی سرعت تیمی بالا میره اونهایی که نمیتونن برسن مشخص میشن.
حدود ۳ ماه پیش tourang در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
صحبتهای خوبی بود. تیم ملی ارجحیتش بیشتره.
حدود ۳ روز پیش tourang در مورد «این خبر» گفت: ۵۳ موافق
عالیه...دفعه پیش یه دونه بازی تدارکاتی هم نتونستیم برگزار کنیم.
حدود ۳ ماه پیش tourang در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
حرف آقای خوردبین نمیتونه درست باشه چون همین تیم پرسپولیس به همین قطری های 3-1 باخت. این که طارمی گل زده یا بیرانوند توپ رو گرفته وظیفه طارمیه که گل بزنه و وظیفه بیرانونده که از دروازه محافظت کنه. کلا بیرانوند زیاد محک نخورد. طارمی هم بازیکن خوبیه ولی بقیه مهاجمهای ما هم اگر بهتر نباشن بدتر نیستن. خوبی این تیم اینه که روزی که آزمون رو اوج نیست طارمی پوشش میده و روزی که طارمی خوب بازی نمیکنه قوچان نژاد و همه همدیگه رو پوشش میدن. کلا حرف آقای خوردبین بی منطق و کمی غرض ورزانه بود.
حدود ۹ روز پیش tourang در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
از صحبتهای کارلوس چقدر میشه تو زندگی یاد گرفت. درسهای جنگندگی و استقامت و تلاش برای رسیدن به هدف و نظم رو به یک ملت میاموزه. درود بر این انسان شریف. ممکنه تو جام جهانی از گروه بالا نریم ولی مطمئن هستم که خیلی برای صعود تلاش خواهیم کرد. همین مهمه.