لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
سقوط ۵۰۱ پله ای مانوئل ژوزه در رده بندی برترین مربیان سال ۲۰۱۲ جهان !!!
سردادن شعار خلیج ( ع ر ب ی ) در آخرین بازی پرسپولیس , تراکتور توسط طرفداران تراکتور !!!
خیلی زور داره همین قطری ها که ٢ زار بازی بلد نیستند جلوی ایران شیر بشن !!!
فوتبالی نیست ولی مسله مرگ و زندگی یک ورزشکار ملی ست . از مسؤلین ورزشی خیری به این جوان ورزشکار ملی نمیرسد ، بیایید ما مردم دست ورزشکار هم میهنمونو بگیریم و به زندگی بازش گردانیم . ما میتوانیم چون بیشماریم .
تمرین تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ظهر پنجشنبه با بازگشت علی کریمی و رفع سوء تفاهمات شماره ۸ با مانوئل ژوزه برگزار شد .
او داستان زندگی‌اش را از زمانی برای ما بازگو کرد که پدرش او را به دلیل این‌که فقط و فقط ورزش می‌کند و به فکر کار و زندگی نیست از خانه بیرون کرده!!! فرشاد، پس از این اقدام پدر، کوله‌اش را هم‌چون امروز که بر پشتش بود و به دفتر ایسنا آمد، به پشتش می‌اندازد و راهی تهران می‌شود تا شاید آنجا کسی باشد که قدرش را بداند، اما ... فرشاد، شب‌های سرد را با گرمای تنها یک کارتن در پارک‌های تهران سر می‌کند. او در ادامه کاری در یک آب انار فروشی می‌یابد و هر روز تا ساعت دو بعداز نصف شب مشغول ظرف شستن و پوست انار گرفتن می‌شود و بازهم به سراغ کارتن می‌رود و خواب؟؟؟ !!! این فرشاد، همان فرشادی است که ۱۱ مدال قهرمانی استانی دارد، همان فرشادی است که ۱۰ مدال قهرمانی کشوری دارد و همان فرشادی است که سال ۲۰۱۰ قهرمان کاپ آسیا شد، آری این فرشاد همان فرشاد است.
بهناز شفیعی و آتیلا حجازی ،‌ همسر و فرزند " مرحوم ناصر حجازی " با همراهی انوشیروان ارجمند ، حسن روشن ، ایرج نوذری ، پرویز مظلومی و جواد یحیوی از مناطق زلزله بازدید کردند . ضمن آنکه علیرضا اکبرپور و ناصر فرشباف نیز در تبریز آنها را همراهی کردند. آنها ابتدا در مراسم همیاری با زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی در برجهای آسمان تبریز حضور یافتند . سپس به یکی از روستاهای زلزله زده بنام قراجه رفتند و ساعاتی را در آنجا سپری کردند . خانواده " مرحوم حجازی " و همراهان ابتدا به مراسم یادبود پیرزنی که در آتش سوزی اخیر چادرها ، جان خود را از دست داده بود ، رفتند.
خبرگزاری پرسپولیس : مهرداد پولادی بعد از اتفاقات تلخی كه در كرمان برایش رخ داد، امروز تاندون انگشتش را در تهران به تیغ جراحی سپرد. پولادی بازی پرسپولیس- پیكان را قطعا از دست داده و گفته می‌شود با آتل مخصوص می‌تواند در دیدار تیم ملی مقابل ازبكستان به میدان برود. خسارت وارده به تیم ملی را به آن دسته از هواداران كرمانی كه به پولادی اهانت کردند تبریك عرض می‌كنیم!
ائتلاف سرداران سپاهی ، سردار آجرلو و ضرغامی برای حذف علی کریمی از صحنه فوتبال که تیرشان به سنگ خورد و حالا یک سپاهی دیگر با سناریویی جدید برای حذف علی کریمی پا به صحنه گذاشته است . بیایید همگی به نفع مردمی ترین فوتبالیست حال حاضر ایران وارد عمل شویم و نقشه شوم سرداران سپاه پاسداران رو خنثی کنیم .
ماه هیچوقت پشت ابر نمی ماند . ( دست روباهیان جهت حذف علی کریمی از میادین فوتبال رو شد ) . کدام مدیر عاملی رو سراغ دارین که راجب بازیکنش از لفظ " بازیکن نیمکت نشین " استفاده کند؟؟؟!!! اگر این جور ادبیات حکایت دشمنی با مردمی ترین بازیکن ایران نیست پس چیست؟؟؟
خبرگزاری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال ب پرسپولیس با بیان اینکه نباید بازیکن سالاری در فوتبال ما باب شود، گفت: علی کریمی از دوستان خوب و صمیمی من است ولی تماشاگران و باشگاه باید همیشه حق را به سرمربی تیم بدهند نه بازیکن .مربی تیم فوتبال ب پرسپولیس تاکید کرد: شاید بهتر است بگوییم که پرسپولیس لوکس بسته شده است در حالی که فوتبالیست‌های ایرانی هنوز فرهنگ لوکس بسته شدن یک تیم را ندارند. بازیکنان به جای اینکه یاد بگیرند که از همدیگر کار یاد بگیرند در کار هم دیگر می‌گذارند. تا زمانی هم که این تفکر حاکم باشد نمی‌توان کاری از پیش برد . حلالی در ادامه به مشکل " مانوئل ژوزه " با علی کریمی اشاره کرد و گفت: کریمی یکی از دوستان صمیمی من است و او را خیلی دوست دارم ولی اولویت اول ، وسط و آخر سرمربی تیم است!!! نمی‌دانم بین ژوزه و کریمی چه اتفاقاتی افتاده ولی تماشاگران و باشگاه همیشه باید حق را به سرمربی بدهند .
سعید شیرینی گفت: ما دلیل اتفاقات دیدار پرسپولیس سپاهان را می‌دانیم اما به دلیل حفظ آبروی فوتبال این دلایل را عنوان نمی‌کنیم !!!!!! شیرینی در پاسخ به خبرنگار ما در مورد افشای دلیل اصلی اتفاقات اصفهان گفت: فعلاً صلاح نمی‌دانیم در مورد دلایلی که قابل بررسی است بیشتر صحبت کنم اما خدا را چه دیدی شاید در آینده‌ای نزدیک این قضیه روشن شد. وی در پایان گفت: هر اتفاقی دلیل دارد یا به نوعی هر معلولی زاییده یک اتفاق است که این دلیل دلایل حتماً ‌قابل بررسی است و یا شاید زمان باعث شود این موضوع روشن شود در مورد قضیه اصفهان هم تا این حد بگویم فقط بحث آزمایشگاه نیست و موارد دیگر مورد بحث است که صلاح نمی‌دانم در این باره صحبت کنم !!!!!!
بیخود نبود که " مرحوم ناصر حجازی " گفت : " علی کریمی " افکار و شخصیتش نزدیک به من است ، هر دو از نظر کار خیر در قلب مردمشون جای دارند . در این برهه که " مرحوم ناصر حجازی " در بین ما نیست ولی نامش کافیه که مردم از برنامه خیر خواهانه خانواده اش جهت دریافت کمک به مردم زلزله زده آذربایجان حمایت کنند . " روحش شاد و یادش همواره گرامی باد ".
خیلی جالب و شگفت انگیزه ، توصیه میکنم حتما ببینید . این گل در بازی جوانان در کشور صربستان درست بعد از سوت آغاز بازی از طرف داور و از روی خط نیمه درون دروازه قرار گرفت .
محمد رویانیان پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم درباره اینکه با یحیی گل‌محمدی در مورد بازگشت علی کریمی صحبت‌ کرده اما ژوزه در نشست خبری پیش از بازی اعلام کرد کریمی را نمی‌خواهد و از بین کریمی و سرمربی تیم طرف کدام را می‌گیرد، گفت: من قطعاً از موضع سرمربی حمایت می‌کنم. از خود علی کریمی پرسیدم اگر بین سرمربی و بازیکن اختلاف پیش آید چه تصمیمی می‌گیرد که گفت اگر سرمربی مقصر باشد به سرمربی تذکر می‌دهم. من نمی‌خواهم بی‌جهت از کسی دفاع کنم. وی افزود:‌ من یک ایرانی‌ام و جان را هم برای مربیان ایرانی می‌دهم اما من اکنون مربی خارجی آورده‌ام و به او پول داده‌ام. از هفته دوم شروع کردند به تخریب پرسپولیس. من به آنها گفتم اکنون چه کسی را بیاوریم و گفتم پولش را هم خودتان بدهید. از دومین بازی از داخل و بیرون تیم شروع به زدن تیم کردند. این کارها خوب نیست.
نیکی کریمی برای فیلمبرداری این مجموعه در تمربنات تیم های لیگ برتر از جمله پرسپولیس، استقلال و نفت تهران شرکت کرده است. مجله تصویری روزی روزگاری فوتبال به کارگردانی نیکی کریمی قرار است نگاهی متفاوت به فوتبال داشته باشد.
عیلرضا علوی تبار در نشستی که به همت کمیته فرهنگی سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار برپا شد، محافظه کاران را ناتوان از حل مشکلات کشور عنوان کرد. وی با اشاره به درآمد بالای نفت در چند سال اخیر و پیدایش یک طبقه غارتگر جدید، اظهار داشت: رقم بزرگی از درآمد‌های نفتی ما گم شده که طبق محاسباتی که می‌شود بین ۱۰ تا ۶۰ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود. آقایون خبرنگارها اگر راست میگین و دلتون بحال بیت المال میسوزه چرا این موضوع رو دنبال نمیکنین؟؟؟!!!
پس از پایان بازی آنچه در زمین بازی بیش از هر چیز دیگری دیده شد، رفتارهای متناقض بازیکنان ایرانی بود. یک طرف علی کریمی سر محمد نوری فریاد می‌کشید و به خاطر بازی‌اش، از او انتقاد می‌کرد، آن طرف هم جواد نکونام دنبال تعویض پیراهن با بازیکنانی لبنانی بود !!!
امیر عابدینی در گفت و گو با خبرنگار فارس از پیشنهادی خبر می دهد که کمی عجیب است. وی به فارس گفت: روز گذشته علی فتح الله زاده با من تماس گرفت و پس از احوال‌پرسی های همیشگی خودمان به من گفت هر پستی که خواستی بگو اما به استقلال بیا . وی افزود: من تعجب کرده بودم و به او گفتم چطور می خواهی من به استقلال بیایم. او گفت تو مدیر هستی و حتما نباید در پرسپولیس باشی. عابدینی ادامه داد: من به فتح الله زاده گفتم به دلیل مسئولیتی که در داماش دارم و تازه این تیم از شرایط بحرانی خارج شده نمی توانم این پیشنهاد را قبول کنم ضمن اینکه من همیشه پرسپولیسی بودم و به فوتبال غیر قرمز نمی توانم فکر کنم.
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت که احتمالا امروز رای خاطیان دربی ۷۵ اعلام شود.
او در روز حادثه، بر روی قایق موتوری و مشغول گشت و گذار در آب های اطراف استکهلم بود. پدری با دو کودک خردسال از مقابلش می گذشتند. یکی از دخترها سه یا چهار ساله بود و دیگری کمتر از دو سال. ناگهان موج بزرگی می آید و کودک را با خودش از روی نرده ها، به داخل آب می کشد. امواج به بتون های ساحل می خوردند و بچه دیده نمی شد ......
سایت ناصر حجازی: خانواده اسطوره ملی ایران در متنی همدردی خود را با داغداران و آسیب دیدگان جانی و مالی واقعه مذکور اعلام کردند و از دوستداران ناصر حجازی نیز خواستند تا نهایت همیاری خود را داشته باشند .
علی کریمی رو حتما می بوسم . دوست ندارم با قلعه نویی مقایسه شوم .
بعد از پیروزی غرور آفرین شیر مردان ایران زمین و ناداوری که در حق سعید عبد ولی روا داشتند و همینطور اشک های او بدجوری هوس شنیدن سرود زیبا و ملی " ای ایران " رو کردم ، شما چطور؟؟؟
آقای سردبیر ، معمولا تیمی که برنده میشه میگن دست پر ، نه تیمی که مساوی میکنه . هرچند مساوی برای شما همان برده .
شکایت از اعضای باشگاه استقلال بدلیل مشکلات مالی همچنان ادامه دارد و در این میان چند تن از اعضای قدیمی این تیم با شکایت رسمی از مدیرعامل استقلال خواستار رسیدگی شدند. از طرفی آنها معتقدند نباید برای بازیکنان فعلی میلیاردها هزینه می شد. زیرا شرایط و توانایی آنها در حد و اندازه دریافت این مبالغ نیست اما مدیران و برخی شرایط باعث می شود که بازیکنان خاص با شرایط خاص و پول های کلان قرارداد امضا کنند. طی روزهای گذشته برخی بازیکنان استقلال نیز در دیدار با مدیرعامل این باشگاه به پرداخت رقم میلیاردی برای خرید بازیکنان جدید از جمله نکونام و عقب افتادن پرداخت قسط اول آنان اعتراض کرده بودند.
به امید پیروزی وزنه برداران عزیز ایران در المپیک و شکسته شدن رکورد رضازاده پاچه خوار بدست توانای " بهداد سلیمی " به انتظار می نشینیم .
لطفا یکی جملات این بزرگوار رو ترجمه کنه . ۱ - شما خودت راجبش صحبت کن . ۲ - یک سوال کن ، حق یک سوال داری ، بگو وگرنه ساکت باش . ۳ - علی ترتیبشو بده .
اجرای آهنگ پرسپولیس با صدای " شادروان فرزین " برای طرفداران تیم پرسپولیس در دهه ٦٠. " روحش شاد و یادش گرامی " .
در حالی که بسیاری از ایرانیان نیمه شب گذشته از طریق چند کانال ماهواره ای به طور زنده شاهد مراسم افتتاحیه المپیک بودند، حضور کاروان کشورمان با لباس های نامناسب و چهره های نه چندان شاد، آن هم بدون حضور ورزشکاران سرشناس المپیکی، کسی را خوشحال نکرد. محمد علی آبادی رئیس فعلی کمیته ملی المپیک هم با حضور در رژه به جای جایگاه ، تعجب همه را برانگیخت...!!!
تمام کارهای این ژاپنی ها با ظرافت کامله ، دقیقا مثل خودشون . lol
جمشید بصیری تهرانی با ابراز تاسف از عملکرد وزارت ورزش و جوانان در مورد ارائه سفارش ساخت لباسهای ورزشکاران ایران در المپیک به یک شرکت چینی گفت: این شرکت چینی در ازای پرداخت تنها ۴۰ هزار دلار به طرف ایرانی لباس ورزشکاران ما را دوخت که به عنوان لباس تمرینی ورزشکاران ایرانی استفاده می‌شود. او با طرح این سوال که آیا نام ایران تنها ۴۰ هزار دلار می‌ارزد و آیا نمی‌شد سفارش ساخت لباسهای ورزشکاران ایران را در المپیک به تولیدکنندگان داخلی داد؟ گفت: چین خودش بزرگترین خریدار ماشین‌آلات نساجی خارجی بوده و این در حالی است که از نام ایران برای تبلیغ در المپیک سوء استفاده کرده است. لعنت خدا و ملت بزرگ ایران به جمهوری اسلامی .
افشای " شادروان ناصر حجازی " از مافیای فوتبال ایران از فتح الله زاده و قلعه نویی گرفته تا دیگر چهره ها . این است فرق بزرگانی که محبوب مردم بودند و خواهند ماند با کوچکان خودفروخته . روحش شاد و یادش گرامی باد .
در حالی که مدیرعامل باشگاه استقلال صبح امروز گفته بود اگر مبلغ قرارداد نکونام یک ریال از آنچه اعلام کردم بیشتر باشد من را اعدام کنند، بازیکن جدید آبی ها امروز اعلام کرد رقم قراردادش بیشتر از چیزی است که مدیرعامل استقلال می گوید. /// به نظر می رسد دروغ گفتن حتی با زبان روزه هم برای عده ای از اهالی فوتبال تبصره دارد و گناه محسوب نمی شود!!!!!!
مرجع خبری پرسپولیس : تیم پیشکسوتان پرسپولیس در دیداری دوستانه پیشکسوتان استقلال را شکست داد. به نقل از مهر؛ تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس در یک دیدار خیرخواهانه و دوستانه به مناسبت فرا رسیدن هفته بهزیستی پیشکسوتان استقلال را با ۸ گل شکست دادند. به مناسبت هفته بهزیستی صبح امروز چهارشنبه پیشکسوتان دو تیم استقلال وپرسپولیس در یک دیدار خیرخواهانه در سالن سرپوشیده ورزشکار شهید مقدم شهرری به میدان رفتند که در این دیدار پیشکسوتان پرسپولیس توانست با نتیجه ۸ بر ۳ استقلال را شکست دهد. در این دیدار حسن شیرمحمدی (۳ گل) ادموند بزیک(۴ گل) و سعید نعیم آبادی گل زدند و برای استقلال رضا مریخی (۲گل) و میرشاد ماجدی گلزنی کردند. از این دیدار حدود ۲۰۰ نفر دیدن کردند. برای تیم پرسپولیس مرتضی فنونی زاده، ناصرمحمد خانی، ادموند بزیک، حسن شیرمحمدی، محمود کلهر، سعید نعیم آبادی، سعید عزیزیان، دکتر زرینه و علی روزبهانی حضور داشتند و برای تیم استقلال میرشاد ماجدی، رضا رجبی، کریم بوستانی، ایمان عالمی، رضا مریخی و ستار همدانی به میدان رفتند.
علی دایی افتخار فوتبال ایران و پرسپولیس
علی کریمی یکی از بازیکنانی است که در سراسر جهان طرفداران خاص خودش را دارد. این بازیکن که به جادوگر فوتبال آسیا شهرت دارد، همیشه جزء بازیکنانی بوده که از سراسر جهان آخرین وضعیت او را پیگیری می‌کردند و دوست داشتند تا بیوگرافی علی کریمی را بدانند. از همین رو مسئولان باشگاه پرسپولیس و در رأس آن سردار رویانیان مدیرعامل باشگاه اقدام به تهیه تندیسی از علی کریمی کردند تا آن را به علاقمندان این بازیکن در سراسر جهان ارائه دهند. گفتنی است در این تندیس بیوگرافی کامل علی کریمی و خاطرات دوران زندگی و دوران فوتبالی‌اش طراحی شده است. این تندیس تا دو ماه آینده قرار است به علاقمندان این بازیکن ارائه شود.
مراسم رونمایی از لباس فصل آینده تیم پرسپولیس و جشن نیمه شعبان با حضور بازیکنان و پیشکسوتان این تیم برگزار شد.