فیفا ساعت برگزاری دو دیدار مرحله گروهی تیم ملی فوتسال کشورمان در جام جهانی فوتسال را تغییر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقات جام جهانی فوتسال ۲۰۲۴ از روز ۲۴ شهریور تا ۱۵ مهر ۱۴۰۳ در شهرهای اندیجان، بخارا و سمرقند برگزار می‌شود و تیم ملی ایران در گروه F این رقابت‌ها با تیم‌های فرانسه، ونزوئلا و گواتمالا همگروه شده است.

در شرایطی که فیفا پیش‌تر اعلام کرده بود ملی‌پوشان کشورمان از ساعت ۱۸:۳۰ روزهای ۲۶ و ۲۹ شهریور به مصاف ونزوئلا و گواتمالا می‌روند، تغییراتی در برنامه این مسابقات ایجاد شده که مطابق آن، دیدار ایران برابر ونزوئلا و گواتمالا از ساعت ۱۶ روزهای ۲۶ و ۲۹ شهریور برگزار خواهد شد.

برنامه کامل دیدارهای جام جهانی فوتسال ۲۰۲۴ مطابق تغییرات ایجاد شده به شرح زیر است:

۲۴ شهریور کرواسی - تایلند، ساعت ۱۳:۳۰ پاراگوئه - کاستاریکا، ساعت ۱۶ برزیل - کوبا، ساعت ۱۶ ازبکستان - هلند، ساعت ۱۸:۳۰

۲۵ شهریور نیوزیلند - لیبی، ساعت ۱۳:۳۰ افغانستان - آنگولا، ساعت ۱۶ اسپانیا - قزاقستان، ساعت ۱۶ آرژانتین - اوکراین، ساعت ۱۸:۳۰

۲۶ شهریور پرتغال - پاناما، ساعت ۱۶ایران - ونزوئلا، ساعت ۱۶ تاجیکستان - مراکش، ساعت ۱۸:۳۰ گواتمالا - فرانسه، ساعت ۱۸:۳۰

۲۷ شهریور کاستاریکا - هلند، ساعت ۱۶ تایلند - کوبا، ساعت ۱۶ ازبکستان - پاراگوئه، ساعت ۱۸:۳۰ برزیل - کرواسی، ساعت ۱۸:۳۰

۲۸ شهریور آنگولا - اوکراین، ساعت ۱۶ لیبی - قزاقستان، ساعت ۱۶ آرژانتین - افغانستان، ساعت ۱۸:۳۰ اسپانیا - نیوزیلند، ساعت ۱۸:۳۰

۲۹ شهریور مراکش - پاناما، ساعت ۱۶ایران - گواتمالا، ساعت ۱۶ فرانسه - ونزوئلا، ساعت ۱۸:۳۰ پرتغال - تاجیکستان، ساعت ۱۸:۳۰

۳۰ شهریور تایلند - برزیل، ساعت ۱۶ کوبا - کرواسی، ساعت ۱۶ کاستاریکا - ازبکستان، ساعت ۱۸:۳۰ هلند - پاراگوئه، ساعت ۱۸:۳۰

۳۱ شهریور قزاقستان - نیوزیلند، ساعت ۱۶ لیبی - اسپانیا، ساعت ۱۶ اوکراین - افغانستان، ساعت ۱۸:۳۰ آنگولا - آرژانتین، ساعت ۱۸:۳۰

اول مهر مراکش - پرتغال، ساعت ۱۶ پاناما - تاجیکستان، ساعت ۱۶ایران - فرانسه، ساعت ۱۸:۳۰ ونزوئلا - گواتمالا، ساعت ۱۸:۳۰

مرحله یک‌هشتم نهایی

۳ مهر بازی شماره ۳۷: صدرنشین گروه B - تیم سوم یکی از گروه‌های C ،A یا D، ساعت ۱۶ بازی شماره ۳۸: تیم دوم گروه A - تیم دوم گروه C، ساعت ۱۸:۳۰

۴ مهر بازی شماره ۳۹: صدرنشین گروه D - تیم سوم یکی از گروه‌های E ،B یا F، ساعت ۱۶ بازی شماره ۴۰: صدرنشین گروه A - تیم سوم یکی از گروه‌های D ،C یا E، ساعت ۱۸:۳۰

۵مهربازی شماره ۴۱: صدرنشین گروه F - تیم دوم گروه E، ساعت ۱۶ بازی شماره ۴۲: صدرنشین گروه E - تیم دوم گروه D، ساعت ۱۸:۳۰

۶ مهر بازی شماره ۴۳: تیم دوم گروه B - تیم دوم گروه F، ساعت ۱۶ بازی شماره ۴۴: صدرنشین گروه C - تیم سوم یکی از گروه‌های B ،A یا F، ساعت ۱۸:۳۰

یک‌چهارم نهایی

۸ مهردیدار شماره ۴۵: برنده بازی شماره ۳۷ - برنده بازی شماره ۴۱، ساعت ۱۶ دیدار شماره ۴۶: برنده بازی شماره ۳۸- برنده بازی شماره ۳۹، ساعت ۱۸:۳۰

۹ مهر دیدار شماره ۴۷: برنده بازی شماره ۴۳- برنده بازی شماره ۴۰، ساعت ۱۶ دیدار شماره ۴۸: برنده بازی شماره ۴۲- برنده بازی شماره ۴۴، ساعت ۱۸:۳۰

نیمه‌نهایی

۱۱ مهر برنده بازی شماره ۴۵ - برنده بازی شماره ۴۶، ساعت ۱۸:۳۰

۱۲ مهر برنده بازی شماره ۴۷ - برنده بازی شماره ۴۸، ساعت ۱۸:۳۰

۱۵ مهردیدار رده‌بندی: ساعت ۱۶دیدار فینال: ساعت ۱۸:۳۰

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.