سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که به حرف های سرمربی استقلال کاری ندارد و تمرکزش روی کار تیم خودش است.

به گزارش خبرنگار مهر، اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر شمس آذر قزوین گفت: بازی مهمی فردا داریم. شمس‌آذر بازی‌های خوبی انجام می‌دهد و ما نیم فصل اول بازی سختی برابر این تیم داشتیم. به هواداران این تیم بابت تیم خوبی که دارند تبریک می‌گویم. بازی قبلی هم برای ما فشرده بود که توانستیم چهار بر سه به پیروزی برسیم. با این حال به دنبال پیروزی در بازی فردا هستیم.

او در ادامه درباره شرایط خط دفاع تیمش هم گفت: در بازی قبلی دفاع متزلزلی داشتیم اما در روزهای اخیر استراحت کردیم و شرایط را بررسی کردیم. با این حال شرایط تیم شمس‌آذر متفاوت است و ما باید به فکر بازی فردا باشیم. برایم فرق نمی‌کند، چه اینجا کار کنم، چه برزیل من طرز کارم را عوض نمی‌کنم. درباره چیزهایی که نمی‌توانم کنترلی روی آنها داشته باشم سعی می‌کنم حرف نزنم.

وی ادامه داد: ما در این چند روز بیشتر استراحت کردیم. طرز بازی شمس آذر با استقلال خوزستان فرق می‌کند و ما نباید به فکر بازی قبل باشیم و باید ببینیم فردا چه اتفاقی می‌افتد.

وی در خصوص صحبت‌های سرمربی استقلال گفت: درباره چیزی‌هایی که روی آن کنترل ندارم نمی‌خواهم صحبت کنم اما آن چیزی که در اختیار ما است تاکتیک‌ها و استراتژی بازی است. مسائل دیگر نظیر داوری و برنامه‌ریزی سازمان لیگ در اختیار ما نیست و صحبتی درباره آن ندارم.

Euro Football Fantasy with Prizes
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )