پیشکسوت باشگاه استقلال گفت، هنوز دو بازی تا پایان فصل باقی مانده و چیزی برای تیم تحت هدایت نکونام تمام نشده است.

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: همانطور که قبل از بازی گفته بودم این دیدار سخت‌ترین دیدار استقلال خواهد بود، چون حریف آنالیزورهای قوی دارد. از وقتی که ساکت الهامی آمده است، نتایج نساجی را می‌بینید که چطور آگاهانه مقابل حریفان‌شان قرار می‌گیرد. نساجی خیلی از فضاها را روی استقلال بست و تیم ما هم در خط حمله نفرات کمی داشت. مهرداد محمدی و بلانکو بین چند مدافع گیر کرده بودند و سخت به دروازه می‌رسیدند. این دلایل باعث شد که استقلال خیلی روی دروازه نساجی خطر ایجاد نکند.

وی در ادامه افزود: در کنار همه این مسائل باید بگویم هنوز چیزی تمام نشده است و شش امتیاز این وسط باقی مانده و استقلال باید هر شش امتیاز را بگیرد. همانطور که پرسپولیس منتظر لغزش استقلال بود، حالا تیم نکونام باید منتظر لغزش این تیم باشد. پرسپولیس دو بازی سخت در پیش دارد و شاید امتیاز از دست بدهد.

پیشکسوت باشگاه استقلال همچنین خاطر نشان کرد: استقلالی‌ها باید بازی با نساجی را فراموش کنند و به فکر شش امتیاز دو بازی باقیمانده باشند. استقلال می‌تواند گل‌گهر و پیکان را شکست دهد و بسیار مهم است که شش امتیاز را بگیرد. هواداران، کادر فنی و بازیکنان استقلال نباید فکر کنند کار تمام شده است. فوتبال ورزشی است که پس از ۹۰ دقیقه نتیجه آن مشخص می‌شود. باید فکر و ذکر استقلالی‌ها روی دو بازی آخر باشد و هر شش امتیاز را کسب کنند.

فریبا در واکنش به انتقاد استقلالی‌ها از داوری‌ها تصریح کرد: بازی پرسپولیس - استقلال خوزستان را ندیدم و نمی‌دانم اخراج بازیکن استقلال درست بوده یا پنالتی که به سود پرسپولیس گرفتند چقدر درست بوده است. نمی‌خواهم وارد حیطه داوری وارد شوم، ولی تجربه‌ام می‌گوید داور یک پنالتی برای استقلال نگرفت. به هر صورت فوتبال اینطوری است و اشتباهات پیش می‌آید.

وی در پایان گفت: از هواداران خواهش می‌کنم به خصوص در بازی با گل‌گهر سیرجان از تیم محبوب‌شان حمایت کنند و شرایطی را به سمتی پیش ببرند که استقلال در دو بازی پایانی پیروز شود.

Euro Football Fantasy with Prizes
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )