مربی تیم فوتبال استقلال با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: سه امتیاز این بازی ارزش زیادی داشت که خوشحالم توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و سپاهان اصفهان امروز سه شنبه ۸ اسفندماه از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه آزادی با قضاوت پیام حیدری به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. روزبه چشمی(۳۶) برای استقلال گل زد.

محمد نوازی پس از این پیروزی در نشست خبری گفت: از بازیکنان و هواداران تیم تشکر می کنم که توانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم. موقعیت های خوبی داشتیم و می توانستیم با گل های بیشتری حریف را شکست دهیم.

نوازی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر که چرا جواد نکونام با وجود حضور در ورزشگاه در نشست خبری پس از بازی شرکت نکرده است گفت: ایشان به من دستور دادند در نشست شرکت کنم. خودشان با شما هماهنگ می کنند و صحبت می کنند.

وی در مورد سپاهان گفت: ما توانستیم تیم پرمهره را مهار کنیم و سه امتیاز را کسب کنیم. قرار بود ما در زمین خودمان ایستا بازی کنیم و هر زمان که آنها صاحب موقعیت بودند اجازه اجرای تاکتیک ها را به آنها ندهیم. می توانستیم به گل های بیشتر هم دست پیدا کنیم. در نیمه اول داور می توانست یک پنالتی برای استقلال بگیرد. با این حال قضاوت تیم داوری خوب بود.

نقل و انتقالات تمام شد و مردم دیدند که چه اتفاقاتی رخ داد. بازیکنان ما با همه مشکلات تلاش کردند که به پیروزی برسند. باید از آنها تشکر کنیم. امیدوارم بتوانیم این خوشحالی ها را ادامه دهیم. بازی های مهمتری داریم و به آینده فکر می کنیم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )