مدافع پیشین تیم‌های استقلال و سپاهان قصد دارد فوتبالش را در لیگ برتر بوسنی‌وهرزگوین دنبال کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عارف غلامی که تابستان اخیر از استقلال جدا شد، در آستانه پیوستن به تیمی در لیگ برتر بوسنی و هرزگوین است. پایگاه خبری «اسپورت اسپورت» بوسنی‌وهرزگوین خبر داد که باشگاه ولژ موستار که به دنبال جذب یک مدافع جدید بود، به هدفش رسیده و یک مدافع خارجی به ترکیب این تیم اضافه خواهد شد.

طبق این گزارش؛ باشگاه ولژ پس از فروش برونو اولیویرا، مدافع برزیلی‌اش به باشگاه گوانگجوی کره جنوبی، به دنبال یافتن جایگزینی برای او بود و در نهایت تصمیم گرفت عارف غلامی را به ترکیب خود اضافه کند.

در ادامه این گزارش آمده است؛ به طور غیررسمی مطلع شدیم که این مدافع ۲۶ ساله فردا به شهر موستار می‌آید تا در تست‌های پزشکی باشگاه ولژ شرکت کند و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، قراردادش را با این باشگاه بوسنیایی امضا خواهد کرد.

غلامی سابقه بازی در سپاهان، ذوب آهن، فولاد و استقلال را دارد و پس از سال‌ها بازی در سطح اول فوتبال باشگاهی ایران، برای اولین بار کشورش را ترک می‌کند و در لیگ برتر بوسنی‌وهرزگوین به کار خود ادامه خواهد داد.

مشخص نیست غلامی چه زمانی اولین بازی خود را برای تیم ولژ انجام خواهد داد، اما احتمالاً در تقابل با بوراک در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر بوسنی بتواند ولژ را همراهی کند. در کارنامه حرفه‌ای او یک بازی ملی به ثبت رسیده است.

ولژ در حال حاضر با ۳۴ امتیاز در رده سوم جدول ۱۲ تیمی لیگ برتر بوسنی‌وهرزگوین است و با بوراک صدرنشین ۱۴ امتیاز اختلاف دارد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )