تیم ملی بسکتبال ۳ نفره کشورمان در بازی‌های آسیایی هانگژو از صعود بازماند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خبرآنلاین به هانگژو؛ دیدار تیم های ملی بسکتبال سه نفره ایران و مغولستان در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی امروز برگزار شد.

در این دیدار شاگردان «لوکا کاروالیو» در تیم ملی ایران با نتیجه ١٦ به ١٥ برابر حریف خود شکست خورده و از صعود به نیمه نهایی بازمانده و به کار خود در بازی های آسیایی پایان دادند.

در دقایق ابتدائی این دیدار ملی پوشان کشورمان از حریف خود عقب افتادند اما در ادامه با دفاع منسجم تر جلوی حمله مغول ها رو گرفتند و با حملات گسترده تر و استفاده بهتر از موقعیت ها، جریان بازی را به دست گرفتند.

ملی پوشان کشورمان تا ثانیه های پایانی بازی در رقابتی نزدیک با مغولستان برتری نتیجه را به سود خود حفظ کرده بودند اما در دقیقه پایانی جریان بازی به نفع حریف تغییر کرد و در نهایت در یک شدم پایانی در حالیکه دو تیم در امتیاز ١٥ برابر بودند، پرتاب یک امتیازی مغول ها نتیجه را ١٦ بر ١٥ به سود آنها تغییر داد.

ملی پوشان بسکتبال سه نفره در حالی متحمل این شکست شدند که صبح امروز با غلبه بر هند راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند. آنها همچنین در مرحله مقدماتی در مصاف با ژاپن، مالدیو و ترکمنستان پیروز شده بودند و نتیجه رقابت با کره جنوبی را هم واگذار کرده بودند.

احسان دلیرزهان، علیرضا شریفی، محمد مهدی رحیمی و امیرحسین یازرلو ترکیب تیم ملی بسکتبال سه نفره را در بازی های آسیایی تشکیل دادند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )