در آستانه دربی ۱۰۱ پایتخت سه پیشکسوت پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان حاضر شدند.

در آستانه دربی ۱۰۱ پایتخت سه پیشکسوت پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان حاضر شدند. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، رضا درویش عصر امروز (دوشنبه) راهی محل تمرین سرخپوشان شد تا هم از نزدیک تمرین را نظاره کند و با مدیر و سرمربی تیم گفتگو کند و هم میزبان تعدادی از قدیمی‌های پرسپولیس باشد. او همراه مشاور خود، محمود خوردبین که خود از اسطوره‌ها و شناسنامه‌های باشگاه است راهی ورزشگاه شهید کاظمی شد.

میهمان ویژه تمرین امروز پرسپولیس علی پروین بود که در کنار شاگردان یحیی گل‌محمدی حاضر شد. او با ۲۰ حضور، رکورد بیشترین بازی در دربی را در میان بازیکنان دو تیم دارد و با ۲۵ بار نشستن روی نیمکت نیز رکورد بیشترین سرمربیگری در دربی را به خود اختصاص داده است. البته که به نظر می‌رسد محمود خوردبین در مجموع سمت‌های مختلف که در پرسپولیس داشته، بیشترین دربی‌ها را تجربه کرده باشد و البته تنها کسی است که در هر دوگانه قهرمانی لیگ و حذفی کشور، حضور داشته است.

او به اتفاق بهمن صالح‌نیا و علی دایی با فتح سه جام حذفی در صدر فهرست فاتحان این جام نیز قرار دارد. دیگر میهمان برجسته تمرین امروز، رضا شاهرودی بود که او نیز بارها حضور در دربی تهران را تجربه کرده است.

Euro Football Fantasy with Prizes
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )