سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در آخرین حضور خود روی نیمکت باشگاه گل گهر سیرجان بالاخره پس از ماه‌ها به نشست خبری آمد و با اهالی رسانه گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی پس از پایان بازی روز جمعه گل گهر سیرجان مقابل فولاد خوزستان چمدان‌های خود را بست تا با استقرار در مرکز ملی فوتبال هدایت تیم ملی را در یک سال آینده بر عهده بگیرد.

سرمربی گل گهر در حالی سیرجان را ترک کرد که پس از مدتی طولانی غیبت در نشست‌های خبری حاضر به گفتگو با خبرنگاران شد.

ادبیات متفاوت قلعه نویی در کنفرانس خبری پس از بازی با فولاد خوزستان وجه تمایز پررنگی از او را ارائه داد تا دیگر خبری از کلید واژه‌های «دشمنی شخصی، ظلم، داوری و عدالت و…» نباشد.

سرمربی جدید تیم ملی ایران که گفتگو با رسانه‌ها را فراموش کرده بود حالا در پست جدیدش بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به همدلی و همراهی آنها دارد. او که خود را قربانی نتیجه نگرفتن تیم ملی ایران در جام ملت‌های ۲۰۰۷ آسیا می‌داند در بخشی از صحبت‌هایش به این موضوع هم اشاره کرد و گفت: «در دوره قبل به بنده ظلم شد اما تلاشم را کردم و در ۱۶ سال گذشته کاری کردم که خوب باشم. اصلا دنبال این جایگاه نبودم.»

قلعه نویی در حالی صحبت و تعامل با رسانه‌ها را از سر گرفت که برای خداحافظی اش و شروع اردوهای تیم ملی ایران باید بار دیگر مقابل میکروفن‌ها قرار بگیرد و آرامش خود را در مواجهه با چالش سرمربیگری در تیم ملی فوتبال حفظ کند.

او پس از ماه‌ها سکوت در نشست‌های خبری، زبان سخن برای تقدیر از مجموعه گل گهر سیرجان باز کرد و در ادامه نیز خود را سرباز کوچک وطن نامید تا اینگونه نگاه اهالی فوتبال را نسبت به خود در بازگشت به نیمکت تیم ملی ایران جلب کند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )