سرمربی تیم ملی ژاپن از روحیه جنگندگی شاگردانش برابر مانشافت تمجید کرد.

سرمربی تیم ملی ژاپن از روحیه جنگندگی شاگردانش برابر مانشافت تمجید کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هاجیمه موریاسو پس از برتری ۲ بر یک ژاپن مقابل آلمان که یکی از شگفتی‌های چهار روز نخست جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بود، اظهار داشت: می‌دانستیم باید بیشتر روی دفاع کار کنیم و به همین خاطر، شیوه بازی ژاپن را بین دو نیمه تغییر دادم. بازیکنان فوراً متوجه منظور من شدند و مطابق آن رفتار کردند. باید خونسرد باشیم و ببینیم چقدر می‌توانیم پیشرفت کنیم.

وی با تمجید از روحیه سامورایی آبی در این مسابقه تصریح کرد: می‌خواستیم با قدرت و اراده بجنگیم و این همان چیزی بود که سبب پیروزی ما شد. من تیم را در شرایطی آماده کردم تا به‌صورت گروهی و با جنگندگی تمام عیار بازی کنیم. این را نه فقط به بازیکنان ترکیب اصلی، بلکه به بازیکنانی که روی نیمکت نشسته بودند هم انتقال دادم. شما دیدید که دو نفر از بازیکنان تعویضی گل زدند و تعیین‌کننده ظاهر شدند. آنها کیفیت خود را نشان دادند و برای پیروزی به تیم کمک کردند.

سرمربی ژاپن با بیان اینکه تیمش در بازی مهمی پیروز شده، گفت: می‌خواهیم از این تجربه استفاده و آن را به بازی بعدی منتقل کنیم. برخی اوقات خوب بودیم و در دقایقی، عملکرد خوبی نداشتیم. فرازها و فرودهایی داشتیم و می‌توانیم از این مسئله بیاموزیم تا در بازی بعدی هم پیروز شویم. بسیاری از هواداران ما به دوحه آمده‌اند و به ما انگیزه زیادی دادند. باید ببینیم چه جاهایی می‌توانیم بهتر از این باشیم و برای پیروزی در بازی بعدی تلاش کنیم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )