سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اعلام کرد به محمد انصاری پیشنهاد داده است، در کادر فنی مس حضور پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اعلام کرد به محمد انصاری پیشنهاد داده است، در کادر فنی مس حضور پیدا کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از رفسنجان ، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گل‌گهر اظهار داشت: ابتدای صحبتم تبریک ویژه خدمت قلعه‌نویی عرض می‌کنم بابت کسب بیش از هزار امتیاز در لیگ که شاید شنیدنش آسان باشد، ولی هر کسی که نیمکت مربیگری را تجربه کرده باشد می‌داند که چقدر دستاورد بزرگی است. درباره بازی باید بگویم تجربه مسابقات این دو تیم در دو فصل گذشته نشان داده که بازی‌های مس و گل‌گهر همیشه خوب از آب در آمده است.

وی ادامه داد: هر دو تیم در دو بازی گذشته شرایط خوبی داشتند و این مسئله نوید آن را می‌دهد که در بازی فردا کیفیت فنی بالایی از دو تیم ببینیم. ما هم بعد از بازی با نساجی به رفسنجان آمدیم و خودمان را مهیا این بازی کردیم. امیدوارم که هر دو تیم از زمین سلامت خارج شوند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطر نشان کرد: فردا باید تمرکز بالایی داشته باشیم و کمترین اشتباه را در جریان بازی مرتکب شویم. از هواداران‌مان هم می‌خواهیم که در ورزشگاه حمایت لازم را از ما داشته باشند.

ربیعی در واکنش به این موضوع که با جذب بازیکنان موردنیاز خط دفاعی تیمش در این فصل مستحکم‌تر شده است، گفت: ما سال به سال که جلو می‌رویم سعی می‌کنیم نقاط ضعف‌مان را ترمیم کنیم. من به‌عنوان مربی باید دو کار را انجام دهم، یا باید تولید کنم یا جذب. یک مقدار در بخش تولید جلو رفتیم و جوانان خوبی در تیم‌مان مثل مجید نصیری و ... داشتیم و در بخش جذب بازیکن آمدیم نفراتی مثل سلیمان‌زاده، ایمان سلیمی، جفرسون، شیمبا و حامد لک را جذب و تا حدودی نقاط ضعف‌مان را برطرف کردیم. الان اگر به سه سال گذشته برگردیم چه نظری نسبت به تیم ما وجود داشت و الان نگاه‌ها به مس چگونه است. این دستاورد بزرگی برای منطقه ماست و این شخصیت را باید بیشتر جلا بدهیم. همه باید دست به دست هم بدهیم تا شاهد اتفاقات بزرگ‌تری برای مس باشیم.

وی درباره این موضوع که فردا صدمین حضورش روی نیمکت مس خواهد بود که مقابل تیم قلعه‌نویی باید برگزار کند، تصریح کرد: درباره استاد بزرگوارم قلعه‌نویی صحبت کردم که دستاورد بزرگی به‌دست آورده، یک کار خارق‌العاده انجام داده و مایه مباهات است. واقعاً باعث افتخار من است و چقدر زود و سخت گذشت. اینکه صد بازی روی نیمکت یک تیم باشید، افتخار بزرگی است. من خوشحال هستم برای خودم و مس و ان‌شاءالله اتفاقات خوب برای این تیم ادامه‌دار باشد.

ربیعی در مورد اینکه محمد انصاری خواسته است که امسال در مس مجانی بازی کند، ولی باشگاه مخالف بوده است، خاطر نشان کرد: محمد انصاری یکی از شخصیت‌های مطرح و قابل احترام ورزش ماست. من او را ابتدا به‌عنوان یک انسان ویژه نگاه می‌کنم و بعد یک فوتبالیست. درباره وضعیت او به این شکل که می‌گویید در جریان نیستم. انصاری جراحی داشته است و درمان او زمان می‌برد. البته قرارداد او هم تمام شده است و من هم به وی اعتقاد فنی دارم. من حتی این پیشنهاد را به او دادم که اگر تصمیم به بازی نداشته باشد علاقه‌مند هستم که در کادر فنی ما حضور داشته باشد، اما فعلاً او دوست دارد بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال مس راجع به مصدومان و محرومان تیمش و همینطور تنبیه انضباطی رضایی گفت: درباره این بازیکن سرپرست تیم توضیح کامل داده است. برای ما مسائل انضباطی اهمیت زیادی دارد. درباره مصدومان هم باید بگویم که قائم اسلامی‌خواه، مهدی ترکمان و فرشاد محمدی‌مهر را در اختیار نداریم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.