پیشکسوت آبی پوشان گفت: این فصل بهترین فرصت برای استقلالی‌هاست که قهرمان شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال که به طرز عجیبی تعداد زیادی از نفرات شان به کرونا مبتلا شدند تا دو بازی آنها در جام حذفی و لیگ برتر به تعویق بیفتد، روز چهارشنبه و در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر به مصاف هوادار می‌روند و این در حالی است که آنها هنوز تمرینات منظم و با همه نفرات را ندارند.

اصغر طالب نسب پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: استقلالی‌ها تا اینجای کار خوب پیش آمده‌اند. با اینکه به نظر من می‌شد از این هم بهتر نتیجه‌گیری کرد و امتیاز جمع‌آوری کرد، اما همین هم خوب است و حالا آنها می‌توانند با پیروزی بر هوادار و اختلاف امتیازی نسبتاً مناسب نسبت به تعقیب کنندگان به تعطیلات نیم فصل بروند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: در این تیم همه چیز خوب بود اما متاسفانه کرونا بی موقع به اردوی آنها زد و تنها نگرانی من این است که کرونا و وقفه‌ای که در دیدارهای آبی پوشان انداخت هارمونی این تیم را بر هم بزند و نوار موفقیت‌های آن را قطع کند.

وی اضافه کرد: استقلالی‌ها و در راس آنها مجیدی باید مراقب باشند تا این وقفه و کرونا منجر به کشیده شدن ترمز آنها نشود. بازی با هوادار که نخستین حضور آنها در میدان است بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد.

کارشناس فوتبال بیان داشت: اگر آبی پوشان در این بازی هم پیروز شوند و فاصله ۳ امتیازی شان را با تیم دوم جدول حفظ کنند، بعد از تعطیلات با شرایط بهتری به مصاف حریفان خود می‌روند. به خصوص که مجیدی این فرصت را دارد تا با جذب بازیکنان مورد نظرش نقاط ضعف تیم را ترمیم کرده و شرایط تیمش را بهبود بخشد.

طالب نسب در خصوص خروجی‌ها و خریدهای جدید استقلال در نیم فصل دوم گفت: بهتر است همه این موارد را به خود مجیدی بسپاریم. او نزدیک ترین فرد به تیم است که شرایط همه بازیکنان را می‌داند و بهتر می‌تواند تشخیص دهد کدام بازیکن مورد نیازش نیست یا به چه بازیکنی نیاز دارد. لذا ترجیح می‌دهم هرگونه تصمیم‌گیری و اظهار نظر به او واگذار شود. به خصوص که توانسته با القای افکارش تیم را بدون شکست در صدر نگه دارد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )