سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان گفت: قول می‌دهم شخصیت تیم ملی فوتبال بانوان را در زمین فوتبال می‌بینید.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان گفت: قول می‌دهم شخصیت تیم ملی فوتبال بانوان را در زمین فوتبال می‌بینید. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: همیشه آرزو می‌کردم ای کاش مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان مثل پسران باشد. امید مهمترین چیزی است که داریم که عزیزی خادم و نایب رئیس بانوان آن را برای ما بوجود آورده‌اند.

وی افزود: در این هشت ماهی که در این دوره فدراسیون کار کردم درباره قرارداد و مبلغ قراردادم چیزی نگفتم و خواستم که تیم ملی در هتل باشد و لباس یکدستی مثل آقایان داشته باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان اظهار داشت: خوشحالم که شرایط یکسانی داریم. از دختران استعدادیابی به عمل آمده است و اینها امید را در دل دختران ورزشکار ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: از فدراسیون فوتبال الگوبرداری کنیم چون فقط به فوتبال اختصاص پیدا نمی‌کند. اگر برابری درنظر گرفته شود مطمئن باشید دختران در میادین بین المللی افتخارآفرینی می‌کنند.

ایراندوست خاطرنشان کرد: قول می دهم که شخصیت دیگری را در زمین فوتبال می‌بینید.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.