یکی از تیم‌های ایتالیا یا پرتغال از صعود به مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بازمی‌‌مانند.

یکی از تیم‌های ایتالیا یا پرتغال از صعود به مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بازمی‌‌مانند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا، عصر امروز (جمعه) برگزار شد و تیم‌ها در این مرحله، رقبای خود را شناختند.

در مسیر A، اسکاتلند به مصاف اوکراین می‌رود و ولز مقابل اتریش صف‌آرایی می‌کند. پیروز این دو بازی، در دور نهایی پلی‌آف مقابل یکدیگر به میدان می‌روند تا از یک نماینده دیگر قاره سبز در جام جهانی رونمایی شود.

در مسیر B، روسیه پذیرای لهستان خواهد بود و سوئد از جمهوری چک میزبانی می‌کند. برنده این دو مسابقه نیز به مصاف هم می‌روند تا تیم راه‌یافته به جام جهانی ۲۰۲۲ از این مسیر مشخص شود.

در مسیر C که قهرمانان جام ملت‌های اروپا در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۱۶ را در بر دارد، ایتالیا مقابل مقدونیه شمالی صف‌آرایی می‌کند و پرتغال مقابل ترکیه به میدان خواهد رفت. برنده این دو دیدار نیز رودرروی هم قرار می‌گیرند تا دیگر تیم اروپایی حاضر در جام جهانی قطر تعیین شود. اتفاقی که به منزله ناکامی ایتالیا یا پرتغال در صعود به جام جهانی خواهد بود.

برنامه کامل دیدارهای دور نخست پلی‌آف جام جهانی قطر به شرح زیر است:

مسیر A اسکاتلند - اوکراین ولز - اتریش

مسیر B روسیه - لهستان سوئد - جمهوری چک

مسیر C ایتالیا - مقدونیه شمالی پرتغال - ترکیه

بازی‌های مقدماتی پلی‌آف جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا روزهای ۴ و ۵ فروردین و دور نهایی، روزهای ۸ و ۹ فروردین برگزار خواهد شد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )