مهاجم نفت مسجدسلیمان گفت که نفتی‌ها، شکست مقابل سپاهان را در هفته‌های آینده لیگ برتر فوتبال جبران می‌کنند.

مهاجم نفت مسجدسلیمان گفت که نفتی‌ها، شکست مقابل سپاهان را در هفته‌های آینده لیگ برتر فوتبال جبران می‌کنند. عماد میرجوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: بازی را خوب آغاز نکردیم و گل زودهنگام سپاهان باعث شد شیرازه تیم از هم بپاشد. در مجموع نمایش خوبی در نیمه اول نداشتیم و در نیمه دوم هم با وجود تلاشی که کردیم، نتوانستیم نتیجه را جبران کنیم. البته باید توجه داشته باشید سپاهان تیم بسیار پرقدرتی است و بدون شک در این فصل، اصلی‌ترین مدعی قهرمانی محسوب می‌شود.

وی با تمجید از شرایط فنی نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: ممکن است یک تیم با چنین شکست‌هایی روبه‌رو شود، اما معتقدم که نفت امسال تیم خوبی دارد. ما قطعاً در هفته‌های آینده این شکست را جبران می‌کنیم و اطمینان دارم نتایج خوبی می‌گیریم.

مهاجم نفت مسجدسلیمان در مورد برگزاری این دیدار در ورزشگاه شهدای فولاد و اعتراض باشگاه‌های پرسپولیس و گل‌گهر به این موضوع به تسنیم گفت: دلیل اعتراض این دو باشگاه را متوجه نمی‌شوم. ما در دو فصل گذشته مقابل سپاهان شکست نخوردیم و طبیعتاً دوست داشتیم در زمین خودمان بازی کنیم، اما زمین ورزشگاه شهید بهنام محمدی آماده نبود. نفت مسجدسلیمان از این موضوع بیشترین ضرر را کرد و ما چاره‌ای جز انتخاب ورزشگاه دیگر نداشتیم.

میرجوان در واکنش به استعفای مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چه بگویم، اما امیدوارم اتفاقاتی بیفتد که به سود ما باشد. مسائل مدیریتی ارتباط زیادی به بازیکنان ندارد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.