کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به صحبت‌های مهدی تارتار واکنش نشان داد و گفت که در گذشته هم ثابت کرده که جنگیدن را بلد است.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به صحبت‌های مهدی تارتار واکنش نشان داد و گفت که در گذشته هم ثابت کرده که جنگیدن را بلد است. قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسینم، در ارتباط با صحبت های امروز تارتار که گفته این بازیکن باید با جوان‌ها بجنگد و برای تصمیم گیری هنوز با خوش کلنجار می رود، گفت: من معتقدم آقای تارتار فرافکنی می‌کند و می‌خواهد توپ را به زمین من بیندازد. در دورانی که فوتبال بازی کرده‌ام همیشه یاد گرفته‌ام که در زمین مسابقه بجنگم و هیچ ترسی از این بابت ندارم.

وی ادامه داد: در این سال‌ها با مصدومیت‌های سنگینی هم مواجه شدم اما خیلی خوب جنگیدم و بهتر از گذشته برگشتم. چه در رده باشگاهی و چه در رده ملی همیشه جنگیدن را خوب بلد بودم ولی مثل اینکه آقای تارتار می‌خواهد برخی از مسائل را پنهان کند یا اینکه حقایق را نگوید.

حدادی‌فر عنوان کرد: من که همه مسائل را می‌دانم ولی فقط در مورد صحبت‌های ایشان خواستم حرف بزنم تا مسئله مبهمی باقی نماند. در ضمن نمی‌دانم چرا زمانی که می‌خواستم قرارداد امضا کنم آقای تارتار این صحبت‌ها را انجام نداد.

هافبک ذوب‌آهن یادآور شد: در حال حاضر شرایط بدنی من بسیار خوب است و در سلامت کامل به سر می‌برم و می‌توانم به زودی آماده بازی شوم. فکر می‌کنم صحبت‌هایی که سرمربی ذوب آهن انجام داده یک نوع فرافکنی است و باز هم تاکید می‌کنم هیچ مشکلی بابت جنگیدن و رقابت ندارم و این را در گذشته هم ثابت کرده‌ام.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.