تیم‌های ملی فوتسال ایران و قزاقستان در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی فوتسال با هم روبه‌رو می شوند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (دوشنبه) با قزاقستان روبه‌رو می‌شود.

شاگردان محمد ناظم الشریعه که با غلبه بر ازبکستان در مرحله قبل، به جمع ۸ تیم برتر جهان پیوستند در شرایطی به مصاف نماینده اروپا می‌روند که به جز حسین طیبی سایر بازیکنان خود را برای این بازی حساس در اختیار دارند و احتمال این که طیبی نیز برای دقایقی به میدان برود وجود دارد.

قزاقستان حریف امشب تیم ملی فوتسال پس از صعود به عنوان صدرنشین گروه اول، در مرحله یک هشتم نهایی با ۷ گل تایلند را در هم کوبید اما به خوبی از قدرت فوتسال ایران آگاه هست.

این تیم که با در اختیار داشتن دروازه‌بانی مطرح به نام هیگوییتا و چند بازیکن برزیلی آماده نبرد با ایران است در رویارویی‌های گذشته خود مقابل تیم ایران ناکام بوده و برزیل کوچک مقابل ایران بزرگ از لحاظ روحی و روانی شرایط مناسبی ندارد.

تیم ایران در بازی‌های قبلی خود در این دوره از جام جهانی تا حدودی در ساختار دفاعی خود ایراد داشت که ناظم الشریعه قطعا در تمرینات روی این مهم کار کرده است.

تیم ایران با پیروزی مقابل قزاقستان می‌تواند برای دومین دوره پیاپی به جمع چهار تیم برتر جهان برود که در نیمه نهایی با برنده بازی اسپانیا با پرتغال روبه‌رو می‌شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )