برنامه مسابقات تیم ملی پرو در مرحله مقدماتی جام جهانی مانع از حضور ستاره الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.

برنامه مسابقات تیم ملی پرو در مرحله مقدماتی جام جهانی مانع از حضور ستاره الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال ایران و الهلال عربستان ۱۳ سپتامبر ۲۲ شهریور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و به میزبانی شهر دبی برگزار خواهد شد.

این در حالی است که طبق اعلام فدراسیون جهانی فوتبال سه مسابقه تیم ملی پرو در مرحله مقدماتی جام جهانی از دوم تا نهم سپتامبر برگزار خواهد شد و این تیم در حساس‌‎ترین بازی خودش روز نهم سپتامبر ۱۸ شهریور برابر تیم ملی برزیل قرار می‌گیرد. آندره کاریلو ستاره پرویی الهلال یکی از مهره‌‎های ثابت تیم ملی کشورش به شمار می‌رود و قطعا برای حضور در این سه بازی مقابل اروگوئه، ونزوئلا و برزیل دعوت خواهد شد.

به نوشته حمزه الغامدی خبرنگار عربستانی با توجه به برنامه اعلام شده حضور کاریلو در دیدار مقابل استقلال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در پاره‌ای از ابهام قرار گرفته و رسیدن این بازیکن به مسابقه حساس الهلال در این مرحله بسیار دشوار است.

کاریلو در صورتی که یک روز بعد از این مسابقه راهی کشور امارات شود نیز شانس حضور در آخرین تمرینات قبل از بازی برابر استقلال را از دست می‌دهد و ممکن است به همین دلیل در فهرست آسیایی الهلال قرار نگیرد.

این در حالی است که آبی‌پوشان الهلال با حضور موسی ماریگای مالیایی، بافتیمبی گومیس فرانسوی، ماتئوس پریرای برزیلی و یانگ هیون سوی کره‌ای می‌‎توانند فهرست آسیایی خودشان را بدون حضور ستاره اهل پرو تکمیل کنند، هرچند ژاردیم پرتغالی سرمربی این تیم اعتقاد خاصی به کاریلو دارد اما با توجه به شرایط موجود ممکن است مجبور شود نام این بازیکن را در فهرست بازیکنان خارجی تیمش در رقابت‌های آسیایی قرار ندهد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )