سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد دوباره از شرایط باشگاه و کم توجهی مسئولان، گفت: تنها گل سالم ما را به راحتی مردود اعلام کردند و من بعید می‌دانم این اشتباهات سهوی باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی پس از تساوی مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: تنها گل سالم ما را مردود اعلام کردند تا ۲ امتیاز را به راحتی از ما بگیرند.

مجیدی با لحنی تند در این نشست خبری بیان داشت: چرا هر هفته اشتباهات داوری فقط برای استقلال هست؟ چرا باید گل سالم ما را نگیرند؟ این هواداران استقلال به خدا گناه دارند. دیشب تا صبح جلوی هتل بودند، چه کسی می‌خواهد جواب این هواداران را بدهد؟

وی بیان داشت: چرا ین کارها را با بازیکنان من می‌کنند؟ شش ماه است یک ریال دریافتی ندارند اما با جان بازی می‌کنند. به خدا این هواداران گناه دارند. یکی بیاید بگوید مشکل شان با استقلال چیست؟ یکی بیاید بگوید چرا اینقدر اشتباه داوری برای یک تیم رخ می‌دهد؟ نمی‌خواهم مدیون شوم اما با تمام وجودم می‌گویم این اشتباهات سهوی نیست. از وقتی یک کلام حرف زدیم زمین و زمان بر علیه ما شدند. آه این هواداران می‌گیرد شما را، نکنید این کارها را.

مجیدی گفت: خیلی راحت و حساب شده تنها گل بازی را مردود اعلام کردند و بازی را مساوی کردند. واقعاً متاسفم و شرمنده هواداران استقلال و بازیکنانم هستم. تک و تنها هستم از درون تا بیرون باشگاه هیچکس کمکم نمی‌کند و این ضررش برای تماشاگران استقلال است.

سرمربی آبی پوشان ادامه داد: به نظر من بعد از آنکه به ذوب آهن و پرسپولیس باختیم، با این وضعیت باشگاه بازیکنان ما شاهکار کردند. هیچکس نمی‌توانست این تیم را جمع کند. با تمام مشکلاتی که می‌دانید بردهای پیاپی آوردیم.

مجیدی در ادامه تاکید کرد: برای من فرق نمی‌کند چه کسی مدیرعامل باشد، تنها چیزی که خواستم این بود که حق بازیکن مرا بدهید. بازیکن فقط دریافتی‌اش را می‌خواهد. اینجا استقلال است و این باشگاه بسیار بزرگ است و باید امکانات در حد خودش باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: اگر حرفی زدم برای اینکه حق شان را بگیریم. دست تک تک بازیکنان استقلال را می‌بوسم خیلی شریف هستند و همه کار برای شان می‌کنم. با هیچی آمدند و با جان دل بازی می‌کنند. برای مسئولین کشور باشگاه استقلال و هوادارانش مهم نیست و عین خیال شان نیست.

فرهاد مجیدی در پایان گفت: دو ماه است صحبت می‌کنم این تیم این همه مشکلات را دارد و این همه هوادار دارد، اما عین خیال شان نیست. من امکان ندارد پشت بازیکنانم را خالی کنم. هر کاری لازم باشد برای شان انجام می‌دهم. به هواداران قول می‌دهم هر کاری لازم باشد می‌کنم،؛ من به اینها نمی‌بازم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳۰ )