مربی گل گهر پس از شکست ۵ بر صفر این تیم برابر پرسپولیس گفت: اسیر حرفه‌ای گری پرسپولیس شدیم که از ضد حملات و اشتباهات ما خوب استفاده کرد.

به گزارش ایسنا، سعید الهویی پس از شکست گل گهر مقابل پرسپولیس اظهار کرد: به پرسپولیس بابت نتیجه‌ای که کسب کرده تبریک می‌گویم و برای نتیجه‌ای که رقم خورد ناراحتیم و معذرت خواهی می‌کنیم. درست است که پرسپولیس در نیمه اول به گل رسید اما موقعیت‌ها و مالکیت برای ما بود و آن‌ها فقط روی یک ضد حمله به گل رسیدند. ما به اندازه کافی در نیمه اول موقعیت ایجاد کردیم و دروازه‌بان حریف چندین موقعیت از ما گرفت اما متاسفانه برخلاف نیمه اول نتوانستیم در نیمه دوم کنترل داشته باشیم و اسیر ضد حمله‌های پرسپولیس شدیم.

او ادامه داد: باشگاهی مثل گل گهر نیاز به زمان دارد تا به جایگاهی که می‌خواهد برسد. نباید نتیجه امروز را ملاک قرار دهید. درست است که در نیمه دوم بد بودیم اما در نیمه اول گل گهر توانست تیم نایب قهرمان آسیا را تا ۱۸ قدم زمین خودش عقب ببرد و یک توپش به تیر دروازه این تیم برخورد کند. نیمه اول بهترین بازیکن زمین، حامد لک بود اما در نیمه دوم اسیر حرفه‌ای گری پرسپولیس شدیم که از ضد حملات و اشتباهات ما خوب استفاده کردند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )