گزینه اصلی سرمربیگری نفت مسجدسلیمان گفت که توافقات نهایی را با مسئولان این باشگاه خوزستانی داشته است.

گزینه اصلی سرمربیگری نفت مسجدسلیمان گفت که توافقات نهایی را با مسئولان این باشگاه خوزستانی داشته است. حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پذیرش هدایت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: نفت تیم جوانی است. امیدواریم به این جوانان کمک کنیم، با استفاده از تجربه خود بتوانیم تیم را نگه داریم و مسائل فنی آنها را توسعه دهیم. ان‌شاءالله بتوانیم از داشته‌های خود به خوبی استفاده کنیم و از بچه‌های بومی مسجدسلیمان هم بهره ببریم. آنها کمک می‌کنند تیم‌شان سر و سامان بگیرد و نفت کیفیت بهتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه به کمک مربیان بومی مسجدسلیمان نیاز دارد، تصریح کرد: ما می‌دانیم به تنهایی موفق نمی‌شویم. از این عزیزان انتظار داریم به تیم خود کمک کنند و حتماً از مربیان بومی استفاده خواهیم کرد.

گزینه نهایی سرمربیگری نفت مسجدسلیمان در مورد عقد قرارداد با این باشگاه و نیز انتخاب دستیارانش به تسنیم گفت: امیدوارم با مشورت باشگاه و نظرات مدیران بتوانیم از این عزیزان استفاده کنیم. توافقات نهایی انجام شده و یک توافق‌نامه را هم امضا کردیم. فکر می‌کنم کار تمام شده است. هنوز مربیان تیم انتخاب نشده‌اند و مشغول بررسی هستیم.

درخشان درباره مشکلات مالی باشگاه نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: کدام تیم است که مشکلی نداشته باشد؟ بدبختی فوتبال این است که همه تیم‌ها مشکل دارند؛ از پرسپولیس تا آخرین تیم لیگ.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )