هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: به توانایی خودمان ایمان داریم و در بازی با پرسپولیس از اسم این تیم نترسیدیم.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: به توانایی خودمان ایمان داریم و در بازی با پرسپولیس از اسم این تیم نترسیدیم. مصطفی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ارتباط با پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر پرسپولیس عنوان کرد: بازی خیلی سختی بود، خصوصا اینکه بعد از خوردن گل اول به تیم ما شوک وارد شد. همین که به بازی برگشتیم یک نکته مثبت بود و نشان دادیم شخصیت تیمی خوبی داریم. تلاش کردیم و یک بازی تهاجمی انجام دادیم.

وی ادامه داد: بعد از اینکه دو گل به پرسپولیس زدیم، تغییر سیستم دادیم تا برتری‌مان را حفظ کنیم. در نیمه دوم هم آنها از طریق توپ‌های بلند ما را تحت فشار قرار دادند ولی بچه‌‌ها با جان و دل تلاش کردند تا این برد را به دست بیاوریم.

احمدی در پاسخ به این پرسش که «آیا قبل از بازی هم فکر می‌کردید پرسپولیس را شکست دهید؟» اظهار داشت: صددرصد به توانایی خودمان ایمان داریم و فقط برای شکست دادن پرسپولیس وارد زمین شدیم. برای بردن بازی کردیم و اصلا از اسم پرسپولیس نترسیدیم. جدی و پرتلاش بازی کردیم و به هدف‌مان رسیدیم.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک در خصوص اینکه آنها در لیگ امسال دنبال چه جایگاهی هستند، خاطرنشان کرد: بازی به بازی جلو می‌رویم و هدف‌مان این است که بهترین رتبه ممکن را به دست بیاوریم تا هواداران را خوشحال کنیم. الان هم دیدار با پرسپولیس را فراموش کرده و به فکر مسابقه بعدی با تراکتور هستیم که یک بازی سخت برای ما محسوب می‌شود. برابر تراکتور هم هدفی جز برد نداریم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )