معاون اجرایی باشگاه شهر خودرو گفت: همه مدیران باشگاه از رحمتی حمایت می‌کنند و بارها عنوان شده که قرارداد ما با رحمتی ٣ ساله است.

معاون اجرایی باشگاه شهر خودرو گفت: همه مدیران باشگاه از رحمتی حمایت می‌کنند و بارها عنوان شده که قرارداد ما با رحمتی ٣ ساله است. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودرو خراسان، داود سیدعباسی درباره شرایط تیم شهر خودرو گفت: تیم ما نسبت به فصل‌های قبل تغییرات زیادی داشته و بسیار جوان شده است و در حال حاضر نباید توقعات گذشته را از این تیم داشت.

وی ادامه داد: بازیکنان جوان تیم‌مان کم‌کم به مرز پختگی می‌رسند، هرچند ما در اوایل فصل تاوان همین جوانی تیم را دادیم و شاید هم در آینده باز هم این اتفاق رخ دهد. با این وجود به کادر فنی تیم و شخص رحمتی ایمان داریم و از او به شکل کامل حمایت میژ کنیم.

وی افزود: هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه از نتایج رضایت کامل ندارند اما این مسئله باعث نشده تا آنها از سرمربی تیم حمایت نکنند چرا که می‌دانند رحمتی با تمام وجود کارش را انجام می‌دهد و از جانش مایه می‌‌گذارد. بارها نیز عنوان کرده‌اند که رحمتی تا پایان قرارداد ٣ ساله‌اش سرمربی شهر خودرو خواهد بود. برخی از بازیکنان تیم هم باید این مسئله را بدانند که تلاششان را بیشتر و توقعات را از خودشان برآورده کنند.

سید عباسی درباره شایعاتی که در برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود گفت: برخی مواقع برخی رسانه‌ها که حساب‌شان از اهالی خبر و رسانه‌های پاک و زحمتکش جدا است اخباری را منتشر می‌کنند که فقط در توهمات نویسندگان متوهم خودشان زاییده می‌شود. قطعا باشگاه شهر خودرو نیز از آنها شکایت می‌کند تا یاد بگیرند اگر در رابطه با باشگاه شهر خودرو قصد انتشار خبر دارند، آن را با منبع منتشر کنند و شایعه پراکنی نکنند.

وی افزود: مردم خراسان و هواداران پرشور شهر خودرو کاملا درک می‌کنند که شهر خودرو برنامه بلند مدت دارد تا این تیم سال‌ها به عنوان نماینده خراسان در لیگ برتر حضور داشته باشد. حمیداوی به عنوان مالک باشگاه از جیبش هزینه می‌کند تا تیم شهر امام رضا (ع) با مشکلی روبه‌رو نباشد اما برخی گویا به دنبال مسائل شخصی خودشان هستند. من با قاطعیت می‌گویم تیم ما در پایان فصل در جایگاه خوبی قرار می‌گیرد. ثبات در کادر فنی هدف اصلی مدیران باشگاه است و باید با منطق درباره نتایج حرف بزنیم.

سیدعباسی ادامه داد: فاصله امتیازات شهر خودرو خراسان با تیم‌های بالا نشین فاصله خیلی زیادی نیست و تنها موضوع توقعات بالایی است که از گذشته باقی مانده است. قطعا رحمتی و دستیارانش نیز تلاش می‌کنند تا تیم بتواند پیروز شود. هواداران شهرخودرو نیز باید هوشیار باشند و اجازه ندهند برخی مسائل این تیم را به حاشیه ببرد و باید همه در کنار هم از تیم و اعضای آن حمایت کنیم.

این خبر حدود ۱۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.