یک پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید مدیران این باشگاه باید در اتخاذ تصمیم‌های خود دقت لازم را داشته باشند.

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مشکلات مالی پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه سال‌هاست که باشگاه با مشکلات مالی رو به رو است و همین مساله باعث شده بدهی‌های سنگینی ایجاد شود. در خبرها شنیده‌ام پرسپولیس ۱۹۰ میلیارد تومان بدهی دارد. برای من به عنوان پیشکسوت باشگاه این سوال پیش می‌آید این بدهی‌ها را چه کسانی ایجاد کردند ما که هر مدیری را دیدم دائما از پرداخت بدهی‌ها صحبت می‌کرد پس چه کسی این حجم از بدهی را ایجاد کرده است؟

او افزود: این روزها پرسپولیس درگیر بدهی به برانکو و دستیارانش است. واقعا این موضوع ما را نگران کرده است. من امیدوارم مدیران باشگاه راهکاری بیندیشند که هر چه زودتر این طلب پرداخت شود. طی روزهای گذشته شنیدم پرسپولیس با کارگزارش قرارداد جدید به امضا رسانده است. من امیدوارم این قرارداد منافع خوبی برای باشگاه داشته باشد اما به مدیران باشگاه توصیه می‌کنم دقت لازم را در تصمیم‌گیری‌ها خود داشته باشند. این باشگاه میلیون‌ها هوادار دارد و باید وقتی تصمیمی اتخاذ می‌شود به تبعات آن هم فکر بشود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه با بیان این که مدیرانی که به پرسپولیس ضربه زدند باید محاکمه شوند گفت: کسانی که به این باشگاه آمدند و برای خود محبوبیت و معروفیت خریدند و با تصمیم‌های اشتباه‌شان پرسپولیس را به این روز انداختند باید محاکمه شوند. چرا وزارت ورزش اجازه می‌دهد هر مدیری به راحتی بیاید و خود را محبوب و معروف کند و بعد برود و تبعات تصمیماتی که گرفته است هم بر دوش باشگاه بماند. من به عنوان پیشکسوت نگران این مساله هستم همان طور که گفتم از قرارداد جدید باشگاه و کارگزارش اطلاعی ندارم اما امیدوارم وعده‌هایی که می‌دهند اجرایی شود. این باشگاه میلیون‌ها هوادار دارد که دل به موفقیت این تیم بستند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )