دختر فوتبالیست با گریم مردانه وارد مسابقه فوتبال شد..

بریندا پرز برای اینکه ثابت کند، زنان چیزی از مردان کم ندارد، و می توانند در مردمی ترین ورزش جهان رقیب آنها باشند، با تغییر چهره خود، وارد زمین بازی میان دو تیم مردان در اسپانیا شد و گلزنی کرد.
این برنامه تلاش می کند که ثابت نماید، فوتبال زنان از مردان چیزی کم ندارد، به این منظوربریندا پرز بازیکن ۲۱ ساله پس از تغییر چهره وارد زمین شد و با هنرنمایی و ارائه تکنیک های فردی، یک پاس گل داد و دو گل به ثمر رساند.بازیکن فوتبال زنان اسپانیا، این تجربه را «فراموش نشدنی» توصیف کرد و از اینکه توانسته به نحو خوبی بازی کند، ابراز خوشحالی کرد.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۱ )
ویدیوهای ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه ویدیویی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید. درضمن، شما هم می‌توانید لینک‌های ویدیویی جالبی که پیدا می‌کنید از طریق فوتبالی‌ترین به اشتراک بگذارید. (بدون نیاز به ثبت‌نام)   This video is provided and hosted from a 3rd party server (YouTube.com). Our search functionality is helping you discover publicly available websites and their content. Footballitarin does not host or upload this material and is not responsible for the content. (DMCA Compliance)